Kimseyle arkadaşlık kuramıyorum :( ?

Daha önceden çok dost kazigi yedigim icin artık kimseyle arkadaş olamıyorum yakınlaşamıyorum ama böylede sıkılıyorum. Bu huyumdan nasıl vazgecebilirim :(

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• geçmişinde yaşadığın her neyse bakış açına düşüncelerine duvar olmamalı doğruyu seçebilmen için fikirlerini açman ve sağlıklı tercihler yapman gerekir.. yoksa hayatındaki doğru insanlarla bile o güveni sağlaymazsınız.. kendiniz geri çektiğiniz her zaman karşı tarafta aynı reaksiyonu size göstercektir.. her insanın yapısı karekter ve kişiliği farklıdır farklı işler... sadece daha sağlıklı kararlar ver adımlarınıda ona göre at.. böylece hata yapma riskin azalaır... teşekkürler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Daha çok gençsin. Ne kazıklar yiyeceksi ne hainlikler göreceksin. Bunlardan kaçamazsın bunlarla yaşa...

1|0
    0|0
  • Zamanla herşeyi öğrenirsin merak etme, sahi yaşın kaç?

0|0
    0|0
  • Gözünün gördüğünü gönlünün gördüğüne değişirsen EYVALLAH. Gönlünün gördüğünü gözünün gördüğüne değişirsen EYVAH EYVAH.

0|0
    0|0
  • bende küçük memeli kızlarla iletişime geçemiyorum

0|0
    0|0
  • Huy değil ki bu önlem stratejisi. On yargıların olabilir çok normal bence zaten düzgün biri çıkarsa geri adım atmazsın demek ki daha önüne böyle biri çıkmadi

0|0
    0|0
  • sen de hep fake :D

0|0
    0|0
  • zamanla vazgecersin bu huyundan ama arkadaş edinmen gerek böyle olmaz

0|0
    0|0
  • Insanlara şans vermelisin kanka 😊

0|0
    0|0
  • İnsanlara karşı bakış açını değiştir biraz herkes aynı değildir

0|0
    0|0
  • Nasil bir dost kazigi yedin? Bobreklerinimi caldilar

0|0
    0|0
  • Böyle devam et boşver en iyisi bu

0|0
    0|0
  • Aradığınız sevgili değilse sadece arkadaş sen istersen arkadaş olabiliriz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence de olma

0|0
    0|0
  • yaş ilerledikçe arkadaşlar kolay kurulmuyor haklısın ama bir insanı kusurlarıyla sev onu öyle kabullen

0|0
    0|0
Yükleniyor...