Almanya'ya Kaçak girmek istiyorum orada kız arkadasım var bu işleri yapan kişileri Nasıl bulurum?

Almanya'ya gitmek istiyorum yardımcı olur musunuz aciil

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Neden kacak?

0|0
    0|0
    • Vize işlemleri zor ağa vermiyorlar genellikle..

• Ama sonra zamanla alışıyorsun bana toplam 200 euroya mal oldu ama parça parça verdim 1000 euro almanyaya şebekeye evraklar ve turizm şirketi için yolladım 750 euro da turizm şirketi konsolosluk ücreti falan tuttu 250 euro da uçak parası harçlık diye harcadım toplam 2000 euro adamlar ben almanya havaalanına indim beni havaalanında aldılar karşıladılar bile ama daha önce bir 2000 euro da başka birilerine kaptırmıştım ama o zaman hepsini peşin vermiştim türkiyede öyle çok para harcamayın insanlara kaptırmayın 2000 euro burda bir aylık maaş ama türkiyede çok para yazık günah iletişime geçip bişey sormak isteyen 0049 151 63 54 57 58 herkese bol şanslar umarım hayalinizdeki hayata kavuşursunuz ben azim ettim kavuştum

• @Yolcu3535 Allah bağışladın abi Allah cümlemizin yardımcısı olsun ben sna whatsapptan mesaj attım oradan görüselim yardımcı ol bana :) çok teşekkür ederim yorumların tavsiyelerin icin abi

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...