Yalnızlığı nasıl kabullenebilirim?

Ne arkadaş ne bir dost hiçbir şeyim yok ailemden başka. Birkaç dostum vardı önceden. Dost bildiğim demeliydim aslında. Bir takım şeyler oldu , gerçekten beni sevmediklerini gördüm ve kandırıldığımı. Ailemle de aram bozuk , muhtemelen kafayı yedim. Kendimde bir hata göremiyorum , mükemmel birisi kesinlikle değilim öyle düşünmedim de. Kendimden nefret ediyorum zaten. Her neyse , ben nasıl aşacağım bunu? Canım yanıyor resmen. İçim bomboş. Kendimi çok güçsüz hissediyorum nolur yardım edin :(

0|1
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Dertlesebilecegin birisini bul ve icini dok bir nebze olsada rahatlarsın

1|1
    0|0
    • Korkuyorum artık :/

• Pekala :)

• Ne güzel bak en kısa zamanda hayatın tadını çıkarmaya başlıyorsun 😊

En İyi Kız Görüşü

• ilk hatanı söyleyim kendini sevmezsen eģer hiç kimseyi sevemezsin hayattan mutlu olamazsın insanın kendine yapacagı en buyuk kotuluk kendini sevmemesi o yuzden kendini sev ve aynanın karşısına her gün gecip ufakta olsa güzel sözler söyle kendine. kendinden emin ol , basarılı ve donanımlı ol. güçlü dur. insanlar boyle kisilere hayranlık duyar yanında olmak isterler genellikle. bende senin gibiyim etrafınsa hep olumsuzluklar kotu insanlar olucak seni kotu duruma sokmaya dusurmeye calısacaklar arada ayagın kayacak dusuceksin dustugun gibi geri kalkmasını bileceksin. yara bere olucaksın bazen her yerin kabuk baglıyacak zamanla gecicek gectikcr hayatın gerceklerini ögreneceksin. ben cok seyler yasadım ama mutsuz olmamak icin 2 torba aldım elime birisine mutluluklarımı birisine uzuntulerimi koydum. mutsuz olan torbamın altına delik actım her adım attıgımda onlar benle birlikte dokuldu uctu gitti yere dusucegim vakitte mutlu oldugum torbanın icine actım baktım oyle ayakta kala bildim. bir olay da istedigin seyde millet sana yapamazsın diyorsa inanma vazgecme yapamazsın diyorlarsa eger kendi yapamayacaklarına inandıkları icin oyle diyorlar senin yapamayacagına degil imkansız diye birsey yoktur hayatta ucuk kacık seyleri istemiyorsan eger. her yuzune gulene de aldanma kanma.

1|2
    0|0
    • Bunu okumak iyi geldi biliyor musun? Teşekkür ederim

• amin çok teşekkür ederim duaların için umarım sende gönlünden gecen seyleri gerceklestirirsin umarım bundan sonra hep hayatında mutlu olursun. cunku bunu hak ettin. insallah mutluluk ve sevgi selinden bogulupta ölürsün 😍😙

• İnşallah :)

Erkekler Ne Diyor 16

• kendini sev gerisi gelir kendini sev

1|0
    0|0
  • Benden bir tane daha varmış hayret boşuna üzülme ni çay bide sigara yak geçiyor herşey

1|1
    0|0
  • Kitap oku gez şiir oku kendini mutlu hissettiğim aktivitelerle uğraş

1|0
    0|0
  • kendinizden neftet etmeyin olumlu olmaya çalışın severseniz evcil hayvan besleyin kedi köpek gibi...

1|0
    0|0
    • Evcil hayvan alamam maalesef, olumlu olmayı çok deniyorum. Hep deneyeceğim ta ki olana kadar

• Anladım rahatlatıcı müzik dinleyin yatmadan su sesi kuş sesleri ben yapıyorum bazen bir de hareketli müzikler dinleyin rap gibi disco tarzı çok yüksek sesli değil normal hergün yapabilirseniz yürüyün yeşile dokunun orman olması fark etmez yeşillik yeterli mutlaka iyi gelecektir

• Teşekkürler deneyeceğim bunu

• Kendini müziklere ve filmlere ver.

1|0
    0|0
  • Kitap oku.

1|0
    0|0
  • Kendini değiştir hata sendeyse ailenle iyi ol bari

1|0
    0|0
  • Zamanla yalama oluyor zaten. Kendimden biliyorum

1|0
    0|0
    • öyle mi dersin , çok zor olacak değil mi?

• aylardır yalnızım. istesende istemesende geçiyor öyle böyle. konuşacak biri olduğu zaman güzel oluyor ama

• Katılıyorum size. Öyle ya da böyle geçecek aslında

• Ulaş bana bende aynı durumdayım :D

1|0
    0|0
  • Benim durumum okuyunca kendim geldim aklıma

1|0
    0|0
    • Keşke bu durumda olmasaydın. Keşke olmasaydık hiçbirimiz

• Olmasaydık ama olduk çok zor aklım vicdanım almıyor

• Yalnızlığı kabullenmek yerine yeni insanlara şans vermelisin.

1|0
    0|0
  • Mesele bizde değil, insanlarda. O yüzden sıkma canını :)

1|0
    0|0
  • gecer gecer

0|0
    0|0
  • bizim elimizden ne gelir

0|0
    0|0
  • Arkadaş olabiliriz istersen belkide ötesi olur

0|0
    0|0
  • Sen ne aradığını ve ne istediğini açıkla bizde istediğini verelim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• psikologa git

1|1
    0|0
  • Kendinden nefret etme kendini sev bosver onlar kaybeder 😁

1|0
    0|0
    • Kaybeden bir tek ben varım , tuhaf olan o

• Ailen arkanda aslında sen onları kaybettiğini sanıyorsun ne olursa olsun sadece onlar kalır sadece hiçkimseye güvenme ne olursa olsun yanında kim kalır ailen oyuzden onlardan başkasına güvenme

1|0
    0|0
    • Haklısın , teşekkür ederim

• Nedemek arkadaşım ayrıca kendini şuzamanlar güçsüz hissetmen normal belliki ağır şeyler yaşadın işe yaramaz hissedıyorsun ailenle aranı düzelttiğinde böyle hissetmeyeceksın kendini daha güçlü hissedeceksın bende böyle sorunlar yasadım anlayabiliyorum senı

Yükleniyor...