Hakkınızı helal eder misiniz?

Ben sigara içmiyorum örneğin.
Fakat otobüs duraklarında, halka açık yerlerde vb. insanların çok olduğu yerlerde sigara içiliyor.

Peki bizi zehirlemeye hakları var mı?
Bu şekilde zehirleyenlere hakkınızı helal eder misiniz?

0|0
9|23

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Yani dışarda da içmeyecekse insanlar nerde içecek? Kapalınortamlarda evet içilmesin katılıyorum ama dışarda katılmıyorum bu fazla bencilce oluyor ben içmiyorsam başkasıda içemez yok öyle bir şey

0|1
    0|0
  • Hakkım hellaldir 😤😂

0|1
    0|0
  • Helal olsun. Hakkımı helal etmeyeceğim daha mühim durum daha mühim insanlar var.

0|1
    0|0
  • Etmem arkadas. bende bir sigara tiryakisiyim fakat ne cocuk parklarinda nede icmeyenlerin yaninda icmiyorum. onlardanda aynisini beklerim.

0|1
    0|0
  • İçen herkese hakkım helal olmasın! demicem çünkü annemde içiyor. 😂

0|1
    0|0
  • Etmiyorum..

0|1
    0|0
  • Helal etmiyorum. Yolda sigara icmekte yasaklansin. Kokusu mahvediyor

0|1
    0|0
  • Etmem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Bu açıdan bakarsak sanırım kimseye etmeyiz hakkımızı helal :))))
    Selam verdiğim bile herkese helal ederim ben; bilmem, ''etmemek'' pek bana göre değil sanırım. Bir cereme çekilecekse ''O'' zaten yoluna koymuştur, benim kinime ve nefretime gerek yok ;)

0|1
    0|0
  • isteyen istediğini yapabilir. soluduğumuz hava sanki daha temiz o sigaradan.
    O mesafeyi koruduğu sürece, saygılı davrandığı sürece sorun yok. Esen rüzgarın kokusunada gürleyecek değilim

hakkımı da helal ederim

2|2
    0|0
  • O kadar ufak hesaplar yapmam, helal olsun.. :/

1|1
    0|0
  • İçiyorum.
    O kadar para veriyoruz bir zahmet siz dışarda durunda biz içerde içelim.

0|1
    0|0
  • Hakkı helal etmeyi geç millet ana avrat sövüyor öyle içenlere

0|1
    0|0
  • Git ayda yaşa, çok rahatsız oluyorsan?

Termik santrallardan atmosfere atılan zararlı gazlar, milyonlarca otomobilin egzost gazı rahatsız etmiyor da, bir sigara dumanından mı rahatsız oluyon.

1|0
    0|0
  • ben ederim. .

0|1
    0|0
  • Ohooo cok derinlere indin. Onlarda yolda yururken osuruyorlar onu soluyoruz napacagiz. Les gibi terini soganli sarmisakli agiz kokusunu etrafa yayiyor napacagiz. Bizde helal etmiyelim

0|1
    0|0
  • Kapali alanlarda eyvallah da acik alanlarda sigaranin partikülleri diger insanlarin cigerine gidene kadar ohoo. Soba dumani sehirdisinda olsa da sanayinin verdigi kirlilik kat kat daha fazla onun vebalini kim ödeyecek o zaman?

0|1
    0|0
  • Bence etmelisiniz ://

0|1
    0|0
  • Yuh utanılmasa sigara içen linç edilecek kalkmış biri demiş yollarda da yasaklansın. Sanırım o şahıs aktroll.

Soruya gelince elden geldiğince dikkat eden biriyim. Otobüs durağının içinde falan değilde dışarıda duman sol tarafa ilerliyorsa solumda biri olmadan içmeye dikkat ederim. Ama ara ara bunlara dikkat edemediğim zamanlarda oldu belli bir telaş içinde koştururken tiryaki bir adam olarak canım istiyor ve dikkatsizce yakıyorum. Fakat bizler gibi bunu düşünen bir çok insan var. Bu düşünce tarzlarıyla kurunun yanında yaşı da yakıyorsunuz bilmelisiniz bunu.

0|0
    0|0
  • Yediğimiz, içtiğimiz herşeyde zehir var. Sen ekmeklerin nasıl yapıldıgını bilsen ekmek yiyemezsin bir daha. Bunları öğrendikten sonra sigara dumanı için '' oh beleşten nasipleniyoruz '' demek kalır.

0|1
    0|0
  • Ben sana demiyorum nefes al diye hacım nefesini tut madem zehirleniyorsun insanları rahat bırakın rahat

0|1
    0|0
  • bende helal etmiyorum açıkcası hiç sigara içmemiş biri olarak

0|1
    0|0
  • hakkımız yok tabi de helal edin olm bir sigara yüzünden yakacaksınız bizi değer mi :D

0|1
    0|0
  • Kardeşim bu kadar da insanlara karsi olmamak lazim bence ben helàl ederim acikcaai

0|1
    0|0
  • Edin la :)

0|0
    0|0
  • arabanın egzos dumanıyla çevreyi kirletmeye, telefonunla etrafa radyasyon yaymaya hakkın var mı.

0|1
    0|0
  • Sigara içmeyenler içenlerden uzak dursun... Açık alan herkesindir.

0|0
    0|0
  • komikdi bu

0|0
    0|0
  • nebilim be

0|0
    0|0
  • Helal etmemekten etmek daha hayirlidir ben helal ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...