Başta bölümümü sormak için mesaj attı ama şimdi rahat bırakmıyor?

arkadaşlar birisi var, lisedeyken aynı okuldaydık benden 1 sene küçük sanırım. bölümümle ilgili bana mesaj attı faceden. başta bir hevesle yardım edeyim dedim cevapladım. ama sonra baktım ki rahat vermiyor. üstelik selam sabah olmadan pat diye mesaj atıyor şu konuda ne düşünüyorsun, yok işte lise yıllarını özledin mi, okuduğun şehir soğuk olmalı gibi gibi selam bile vermeden böyle mesajlar atıyor tahminimce sohbet konusu açmaya çalışıyor.

başta normal karşıladım ama gittikçe canımı sıkmaya başladı durum. en son da numaramı istedi ve vermedim. ayrca sevgilim var ama çevrem bilmiyor özellikle ailem. o yüzden ona da söyleyemedim bunu. çocuğu tersledim kaç kere, kısa cevap yazdım, geç mesaj attım yine de bıkmadı halen mesaj atıyor.

ne yapmam gerek? engelle sil demeyin yapamam ailemi falan tanıyor yani ayıp olur. artık daha ne yapabilirim bilmiyorum engellemek dışında fikir verin lütfen teşekkürler..

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• b. s. g yaz
    canını sıkmasına izin verme.

1|0
    0|0
    • ahah güldürdün :D peşimi bırakmazsa korkusu var nedense yoksa çok fena terslerdim ama olmuyor..

• Sende haklısın Türkiyede yaşadığımızı unutmuşum. Kadına şiddet, kadın öldürmek, tecavüz etmek normal burada. Allahtan müslümanız yoksa vay halimize.

• alkışlıyorum seni çok doğru söyledin..

En İyi Kız Görüşü

• Cevap yazma o bile zoruna gider karşı cinste biraz atar sonra bırakır atmayi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bölümün ne ki bukadar düşmüş peşine?

1|0
    0|0
    • yunan dili ve edebiyatı

• öyle istiyorum kısmet tabi, dibimizdeki ülkeyle düşmanız ama belki de en yakın olmamız gereken insanlar onlarken :) neyse kısmet tabi önce bir bitireyim de :)

• hayırlsı olsun.

• cvp yazma

1|0
    0|0
  • Rahatsız oluyorum artık yazma de

1|0
    0|0
    • sanki anlayacak kadar beyni yok gibi de geliyor. ama devam ederse diyecegim artik. ayıp mayıp ne yapayım :/

• Açık açık konuş yani mesaj felan atma rahatsız oluyor de

1|0
    0|0
    • bunu yapacaktım. ama sonra çocuk bana "sen ne sandın ben senin gibi biriyle mi ilgilenecektim sanki" diyebilir gibime geldi yani sanki ben bütün bu olayı ters algılamışım gibi davranıp üste çıksın istemiyorum..

• Öyle bir şey diyeceğini sanmıyorum ama derse de der yani :) Kafana takma bu kadar rahat ol

• 9 gün olmus, hala devam ediyor mu /son cevabim olsun buda :)

1|0
    0|0
    • :D hayır tersledim ve atmadı ama birkaç güne gene atarsa artık rahatsız olduğumu açık açık söylemeyi düşünüyorum :) gidiyorsan iyi geceler dilerim cevaplar için teşekkürler :)

• icabına bakarız o zaman merak etmesin :D

• iyi bakalim bir daha yazarsa selam söylersin :D

• Hesabını dondur. :D

1|0
    0|0
  • hiç ayıp falan olmaz yani direk silerdim ben muhattap bile olmam böyle yüzsüzlere karşı

1|0
    0|0
    • hay çok yaşa, çok yüzsüz aynen.. ama bıktırdı artık. ve dahası detayda yazmadım ama kardeşime de mesaj atmış arada. böyle yapışkan bişey. silsem kardeşime dadanır mı ya da bir şekilde yine bize ulaşmaya çalışır mı bilemedim.

• krem peynir gibi yapışmış ne dersin üçgenpeynir

0|0
    0|0
  • Benim sefkilim var taaaaaammmııııaaa yaz

0|0
    0|0
  • hadi ordan git ne yapiskan adamsin de direk :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 2-3 günde bir cevap yaz böylece az muhatap olursun

1|0
    0|0
    • son çarem bu artık sanırım. bunun üzerine sebep sorarsa artık silmeyi düşünüyorum onu.

• o soğumuyorsa sen soğu ondan sohbetini kapat ona görmez mesela seni

• Engelle.

1|0
    0|0
Yükleniyor...