Aranızdan şırnakta askerlik yapmıs olan var mı acil?

Şırnağa kargo gondericem kac gunde gider koliyle gondericem acip cok didiklermi komutanlar esyalar kaybolurmu? Esofman ayakkabi sort bide gizli telefin gondericem?

0|0
011

En İyi Erkek Görüşü

• Hızlı kargo en az 2 gün normal kargo 1 hafta falan ama para farkı var tabi

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Guvenlik acisindan kargoyu acip icinde ne oldugunu kontrol ederler. Fakat hicbir esya kesinlikle kaybolmaz. Telefona gelince oradaki komutanlarin insiyatifine bagli. Gormezden de gelebilirler. Telefonu alip tutanakta yazabilirler

1|0
    0|0
  • Şırnakta askerlik yapan ben varım kargoyu göndereceğin yer neresi ve hangi kargo ile göndericen ayrıca askerlik sınırlarına giren her ürün güvenlik amaçlı incelenir içinde bölge sınırları içerisinde olan ürünlere el konularak zimmetlenir yani telefon yasaksa kişiyi çağrıp tutanakla zimmetlerler

0|0
    0|0
  • telefonu alabilirler komutanlar, kargoyu istanbuldan gönderedigini varsayarak söylüyorum üc is gününde elinde olur

0|0
    0|0
    • Cok tesekkur ederim ama telefonu ayakkabinin icine sakliyim diyorum bakarlarmi

• Hadiii yaaa :/ biz sürekli çarşıdan o şekilde giriyorduk içeri ama demek ki ilk defa yaptığın için olmadı :/ üzüldüm gerçekten.

• @Murad-34 var 2 paket daha denesem yapabilirmiyim acaba tam olarakta anlamadimki ya 😯😞

• arabayı patlatmazlarsa rahat bir sekilde gider mardinde oturuyom 4 günde falan buraya geliyor oraya muhtemelen 5. günde ya da 2-3 gün daha geç gider tabi

0|0
    0|0
  • Telefonu yakalrsalar bsşı ağrır.

0|0
    0|0
  • A:SFG:FDH:GDF:GFHDGF::H cahillik akıyor ya sivil kıyafet yasak askerlikte kardeşim çantayı sokmazlar içeri boşa gönderme

0|0
    0|0
    • Aliyolar sensin o cahil mal cocuk carsiya cikamiyi dagin basinda eksiklerini nasil karsilicak biz olmasak ozurlu

• Ya kızma ben bir tek aile büyüklerinden dinledim askeriyeyi şimdi baktım bunu yazdıktan sonra ama eşofmanı ayakkabıyı kendileri veriyor ya o yüzden böyle bir yorum yaptım özür dilerim :D aşağıdaki şampuan taktiği çok iyi onu dene iyi poşetler şampuana koy

• gizli telefon? hahaha cok komiksin

0|0
    0|0
  • Bizim buranın leblebisi meşhur olduğu için teli jelatine sarıp leblebi paketinin içine koyar üstünede leblebi ile doldururduk ağzınıda kapatınca açsalar bile leblebiyi olur üstte böyle bişey düşünebilirsin tabi bizim kargo çorumdan gittiği için olağan karşılayıp çok incelenmeyidu

0|0
    0|0
    • Bu tarz baska yiyecek koysam olmazmi istanbldan yollicam

• Hangi semttesin sen ya?

• Eğer anadolu yakasındaysan maltepe carreoufurda var

• Poliism ama o tel isi yas benden demesi bulurlar.

0|0
    0|0
    • Ya nolcak tel gondersek sanki bomba hasret cekiyoruz sadece konuscaz yani

• Akilli telefon olmaz

• telefonu yakalarlar ve sorun olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...