Yaşiyormuyum onun bile farkinda degilim yardim edin nolur?

Özet gecicem. Ben 14 yasindayken zorla kuzenimle nisanladilar kuzenim kimse yokken zorla bana dokunmaya calisti ve ayrildim annem ayrilmak istedigim icin beni kisa süreligine evlatliktan reddetdi. Sonunda o da unutuldu ve onun üzerine bana diger almanyada yasayan kuzenlerim iftira atti yanlis chatlerle. Komsunun ogluyla iliskim olduguna anlattilar herkese. Kimse bana inanmadi bir tek babam inandi ve abilerimle kavga ediyordu az daha evden kovucakti korktum ve sucu üstlendim. Hepsi benden nefret etmeye basladi. Tam buda unutuldu derken kuzenimle komsunun oglu yüzündem ayrildigim üzere dedikodular cikti. Bu sürecte komsunun oglunun hicbiseyden haberi yoktu. Buda unutuldu, yengem kanser oldu ve bizim eve tasindilar ve benim odamda kalmaya basladilar. Bende salonda yatmak zorunda kaldim. 3 cocuklari var. Elimden geldigince moral vermek yardim etmek istedim ama hep fesatlik yapti yengem annemle arama girdi bilmiyorum bilerekmi yapti ama öyle oldu. Tam ona da alisacakken annem böbrek nakli ameliyati oldu böbregini böbrek hastasi yegenine bagisladi. Onunda üzerinden 3 hafta gecti. Simdi annem dolaplarimi bosaltip yengemlerin esyalarini doldurmaya basladi ve benim esyalarimida biryerlere tikistirdi. Ikitane cocukluktan kalan telsizim vardi onlari bana sormadan yegenlerime vermis ve ben onlarin elinden alinca babam gelip bana dayak atti ve arkamdan şu mikrop artik evlenip defolup gitsin gibi laflar söyledi. Ben sinirden duvari yumruklayinca en büyük yegenim aglamaya basladi korkudan. Bende aglamaya basladim cünkü yavas yavas psikolojim bozuluyor ve kimse anlamiyor ne arkadaslarim ne ailem ne baskasi. Bukadar olay oldu herkes herzaman karsimda yer aldi kimse yanimda degildi. Simdi ex nisanlim yeni birini bulmus (kiz daha emin olmasada) yaza dügün yaparlar diyorlar ve bana nisbet yapiyorlar güya gül gibi cocugu kacirdim diye. Intihar günah olmasa ekmek kuran carpsin coktan kesmistim kendi bogazimi. Ve simdi 18 yasindayim. Nolur fikir verin nasil üstesinden gelicem.

Güncellemeler:
Yengemin bir yil ömrü kaldi diyor doktorlar eger o ölürse olaylar daha kötüye gidecek.

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Valilik, ya da kaymakamlıktan yardım iste.
    Eğer anlattıkların doğruysa ve kurumları da inandırabilirsen,
    sığınma evlerine git.
    Yurda git...
    Bu psikolojiyle evlenmeye falan kalkma seni ortalıkta bırakırlar.

1|0
    0|0
    • evden disari cikamiyorum dedikodular yüzünden sabah okula birakiyor babam ve cikista geri aliyor son sinifta olmama ragmen

• tesekkür ederim abicim

• Canına kıymak gibi saçma ve günah olan düşüncelerden de kesinlikle uzak dur.
      O can sana emanet.
      Emanete ihanet edebilir misin?

En İyi Kız Görüşü

• ben olsam çeker giderdim.

1|0
    0|0
    • icimden gelende o ama pismanliktan korkuyorum

• iş bul önce sonra git. emin ol pişman olmazsın

• is buldugumda para kazandigimda ilk isim o olacak

Erkekler Ne Diyor 11

• anlattıkların çok etkileyici ve üzücü. o suçu üstlenmemen gerekiyordu. onların kuruntularını haklı çıkarmışsın. ama ne kadar öyle gözüksede ben sana derimki kendi yaptıklarınıda gözden geçir. insan hayatını anlatırken bazen yaptıklarını görmezden gelebiliyor.

1|0
    0|0
  • Valla tek önerim sana saglam bir yere işe gir derim migros tekzen gibi hem bu yerlerde iyi para alirsin hemde biraz calistiktan sonra tayin isteme hakkın var bunu yaparsin ve başka sehre tasinirsin tek onerim bu k. b bol bol da dua et sakin kotu yola dusme

1|0
    0|0
  • Sabır etmelisin zor olsada yaşadıkların dünya imtihan dunyasıdır

1|1
    0|0
  • Yeminle gözüm doldu , Allah yardımcın olsun kardeşim. Anlattıkların doğruysa , bir aile bu kadar mı cahil , bu kadar mı dengesiz olur ya? Abilerinde ayrı bir ironi zaten. Yazık , çok yazık..

1|1
    0|0
  • Sen bir sakin ol sabret kendini bu durumdan kurtarmak icin en kisa yolu dusun ama kimse zarar gormesin

1|0
    0|0
  • Çok karışık bir durum gerçekten yardımcı olacağım bisey varsa elimden geneli yaparim

1|0
    0|0
  • Kıyamam sana ya

1|0
    0|0
  • Bu nasil bir hikaye boyle, ne bicim ailen var calis uzaklas O ortamdan..

1|0
    0|0
  • cok uzun

0|0
    0|0
  • Bana kalırsa biriyle mantık evliliği yapın biriyle. korkunç şeyler anlattıklarınız çünkü. yerinizde olsam evlenir ve bir daha kimsenin yüzüne bakmazdım.

1|0
    0|0
  • Ben okul için şehir dışına gidicem gel bizde kal aileme bir misafir olursun en azından

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu anlattıkların çok korkunç şeyler. Eğer en ufak doğruluk payı varsa anlattıklarının polise haber vermeliydin. Polis ne derece faal bu konularda pek bilmiyorum ama. Şu ana kadar iyi dayanmışsın. Artık baskı kalkmazsa ki pek de ihtimal yok bundan sonraki yolunu kendin çizmelisin.

1|0
    0|0
    • Herseye ragmen onlar beni sevmesede ailem olduklari icin ilerde pisman olacagim seyler yapmak istemiyorum cok korkuyorum

• Tabiki sen bilirsin ama en azından yardım iste bir yerlerden. Psikolojik desteğe de çok ihtiyacın var bunlara yıllardır sabretmek de katlanılabilir şey değil. Umarım mutlu olacağın zaman yaklaşmıştır.

• Iş bulup başka bir yere taşin yoksa olmaz

1|0
    0|0
    • gecen gün konuya degindim 18 yasindasin diye kendini bir bok sanma dediler telefonuma bir hafta el koydular -.-

• Çok üzgünüm sen dua et bolca

• Keşke sana yardm edebilsem halina çok üzüldüm :( ne olursa olsn sabırlı ol ve bol bol dua et.

1|0
    0|0
Yükleniyor...