Yaşiyormuyum onun bile farkinda degilim yardim edin nolur?

Özet gecicem. Ben 14 yasindayken zorla kuzenimle nisanladilar kuzenim kimse yokken zorla bana dokunmaya calisti ve ayrildim annem ayrilmak istedigim icin beni kisa süreligine evlatliktan reddetdi. Sonunda o da unutuldu ve onun üzerine bana diger almanyada yasayan kuzenlerim iftira atti yanlis chatlerle. Komsunun ogluyla iliskim olduguna anlattilar herkese. Kimse bana inanmadi bir tek babam inandi ve abilerimle kavga ediyordu az daha evden kovucakti korktum ve sucu üstlendim. Hepsi benden nefret etmeye basladi. Tam buda unutuldu derken kuzenimle komsunun oglu yüzündem ayrildigim üzere dedikodular cikti. Bu sürecte komsunun oglunun hicbiseyden haberi yoktu. Buda unutuldu, yengem kanser oldu ve bizim eve tasindilar ve benim odamda kalmaya basladilar. Bende salonda yatmak zorunda kaldim. 3 cocuklari var. Elimden geldigince moral vermek yardim etmek istedim ama hep fesatlik yapti yengem annemle arama girdi bilmiyorum bilerekmi yapti ama öyle oldu. Tam ona da alisacakken annem böbrek nakli ameliyati oldu böbregini böbrek hastasi yegenine bagisladi. Onunda üzerinden 3 hafta gecti. Simdi annem dolaplarimi bosaltip yengemlerin esyalarini doldurmaya basladi ve benim esyalarimida biryerlere tikistirdi. Ikitane cocukluktan kalan telsizim vardi onlari bana sormadan yegenlerime vermis ve ben onlarin elinden alinca babam gelip bana dayak atti ve arkamdan şu mikrop artik evlenip defolup gitsin gibi laflar söyledi. Ben sinirden duvari yumruklayinca en büyük yegenim aglamaya basladi korkudan. Bende aglamaya basladim cünkü yavas yavas psikolojim bozuluyor ve kimse anlamiyor ne arkadaslarim ne ailem ne baskasi. Bukadar olay oldu herkes herzaman karsimda yer aldi kimse yanimda degildi. Simdi ex nisanlim yeni birini bulmus (kiz daha emin olmasada) yaza dügün yaparlar diyorlar ve bana nisbet yapiyorlar güya gül gibi cocugu kacirdim diye. Intihar günah olmasa ekmek kuran carpsin coktan kesmistim kendi bogazimi. Ve simdi 18 yasindayim. Nolur fikir verin nasil üstesinden gelicem.

Güncellemeler:
Yengemin bir yil ömrü kaldi diyor doktorlar eger o ölürse olaylar daha kötüye gidecek.

0|0
412

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...