Psişit yeteneğiniz ya da mistik güçleriniz varmı?

Bunla ilgili bir kaç kitap okudum ama inandırıcı gelmedi birde sizlerden duyup emin olmak istedim :)

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Hayır

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet tek kelimeyle insani cildirtabiliyorum🙊

0|0
    0|0
  • Var emin olabilirsin

0|0
    0|0
  • Var ama ona psişik veya mistik güç diyemeyiz buna bu algılama ve bilinç altı farklılığı hatta DNA hafizasinin da yararindan söz edebiliriz bu konuda

0|0
    0|0
    • nasıl yani biraz daha açıklarmısın? :)

• Söyle bir örnek vereyim hani bazı insanlar yemek yapmaya bazı insanlar ise bu güne kadar teknolojik bir aracı ömründe ilk defa görmesine rağmen sanki yıllardır yapıyormuş gibi yapar ya bu da bundan kaynaklanır. O kişiye baba ve anneden gelen DNA larda buna göre değişip gelişim gösterdiği için bir yandan tüm kardeşler farklı bir yandanda aynı olurlar fark bundan kaynaklanır. Örneğin hangi ülke hatırlayamadım afro amerikan bir çiftin 6 çocuğundan sadece 3 tanesi albea hastası olarak sapsarı saçlar, renkli göz ve beyaz tenli olarak dünyaya gelmiştir. Bunun her çocukta farklılık gostermesinin nedeni yaşanan yaşam sartlarinada bağlı olarakta değişim gösterir. Umarım karışık olmamıştır 😆

Erkekler Ne Diyor 4

• psişik yazışınla dalga geçiyim mi :D

0|0
    0|0
  • bazen olaçakları tahmin edebiliyorum mesela dükkanda aklıma birden şu arayıp şunu veya şunları istiyecek diyor aynen cıkıyor

0|0
    0|0
  • Aklından bir sayi tut

0|0
    0|0
  • tahmin işi giriyo mu dediklerine :DD

0|0
    0|0
Yükleniyor...