Chp neden hdp ve pkkyi savunan bir parti oldu? Vatan Partisi Daha Dik Duruslu Bence. Sizce? Anketli?

Ben koyu faşist olarak ve Milliyetci olarak bu chpye inat Ak Partiliyim. Ve destekliyomda. Lakin biraz sol ruhlu olsam katiyen chp yerine oyumu vatan partisine atardim. TSK ypgyi vurdu diye chpnin kanali halk tv nerdeyse aglayacakti. Ama Ulusal Kanal son dakika diye Ordumuz Ypgyi vurdu dedi. Chp Tunceliye dersim diyen parti. Chp uludere zaferine roboski katliami diyen parti. Parti kürtcülerin ve alevicilerin oyuncagi olmus. 1 kasimda dahil chp fetocularla is birligi yapti. Ve haalaaa Aaaaa chp Atanin partisi oy atak diyonuz. Yanlisin yapiyonuz bence. Ben Atatürk Hayraniyim. Vede Akpye oy atiyom. ;) Chp esedi destekliyor alevi diye. Mezhepcilik yapiyo. Alevileri dislamiyom. Türk Alevilerini severim sadece.

• DAHA CHPYE OY ATMAM
    50% (3)20% (1)36% (4)Oy Ver
  • DEDIKLERINE BAKACAM
    50% (3)20% (1)36% (4)Oy Ver
  • Haklisin
    0% (0)20% (1)9% (1)Oy Ver
  • Çok Yaşa Sen
    0% (0)40% (2)19% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
BU TÜRKIYEDE ATATÜRKÜ EN COK BEN SEVIYOM. VE AKPLIYIM. AKPYI DESTEKLIYOM. AMA VE AMA %100 TURANCI MILLIYETCI RUHLU BIRIYIM. ULKUCU DEGILIM. AMA MHPLILERI SEVERIM. DINDARDA DEGILIM. AMA KOYU AKPYI DESTEKLERIM. ;) ABDLI BIRI 7 HAZIRANDA AKP IKTIDAR OLAMADI DIYE SEVINMISTI. SÖZCÜ GAZETESI ATATURKU MASKE OLARAK KULLANIR. CHP KÜRTÇÜ ALEVICI GOMINIST BIR PARTIDIR. BIRAZ ARASTIRIN EY ATAYI SEVEN DOSTLAR. BU CHP ATAMIZI SEVMEYEN FETOCULARLA IS BIRLIGI YAPTI SECIMLERDE. FETOCULARIN KANALINA CIKTI CHP.
Chp Gencligi Bu gezi parkindaki chpli gencler. Ozellikle adana mersin hataydaki chplilerin il yoneticileri %100 ü alevi. Ve bunlar esadin irkindan. Arap alevisi ve nusayriler. Bu gunumuz chpsinin ruhunda gominizm ve kizilçekiç var. Chp nereee ATATÜRK üm Nereee. Alevileri dislamiyom. Lakin chp kürtçüdür. Hic bir zaman TÜRK Milletini Desteklemez. Ben Türk cocuguna deger veririm. Chp YPGYI SEVIYO. BANA INANMIYOSANIZ ARASTIRIN. CHP CANAKKALE PYD YAZIN GOOGLEA.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Chp nin çizgisi beni de rahatsız ediyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...