Yan masalardan cok cektiniz mi?

Bakin gencler son 3 sattir bahcede bir mekanda oturuyorum ve iki masa ilerimde bir kadin vardi, ilk iki saat soluksuz konustugunu fark ettikten sonra dinlemek zorunda kaldim cunku futursuzca butun konusmalarini kafenin duyacagi sekilde anlatmaktan cekinmiyordu. Iki arkadasinin tipini tam olarak tarif edip konusma seklini anlatti yolda gorsem taniyacagim 15 dakika boyunca ise sacini nasil kestirdigini anlatti sanirim kuafore gitsem kuafor de onu tanir bir de babasi koy agasi gibi bir seymis onu atlatmayayim. On loblarim Şu an galiba iptal beynim fatal error kivaminda. Garsondan ciddi ciddi bant istedim masamizi degistirdi sagolsun. Soyleyin bana kafasina kul tablasi atmamamdan mutevellit pisman olayim mi?

Güncellemeler:
Bahcede degil bahcelide sorry guys.

1|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Benimde başıma geldi ya. İstanbul'da Eminönünden otobüse bindim. Ayaktayım zaten. Son durağa kadar ayakta gittiğim yetmiyor. Arkamda oturan iki kız bir Bosna Savaşı muhabbeti tutturmuşlar, dram'dan ölüyorlar. Normalde sadece yürürken kulaklıkla müzik dinlerim ben yolum uzunsa. Bide o gün yorgunum, kızın kelime vurgusu beni dahada yoruyor. 1 saat müzik dinledikten sonra son durağa az kala kulaklığı çıkardım. Ulan hala konuşuyorlar. İnerken "kafa L A N bu K A F A" diyecektim'de aynı yerde indik. Yemedi 😀

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• fight

0|0
    0|0
  • Okurken bile beyinciğim tutukluk yaptı

0|0
    0|0
  • masasına ağzına bantlamak için bant yolla

0|0
    0|0
  • kül tablası hafif gelirdi masayı tepesinden aşşağı geçirmen gerekir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...