Neden tüm tanıdığım erkekler kotu niyetli?

Kiminle tanışırsam tanışıyım, hepsi sapık oluyor. Erkekler genellemelerden hoşlanmazmış. Peh. Ulan bu kadar adamın içinde çıkmıyorsa bir efendi, kusura bakmayın, hepinizin akli sevişmekte. Hayat bu mu? Ölene kadar sevilmek mi yani? Hani aşk, heyecan, mutluluk, endişe? Ne biçim bir dünya oldu burası. Millet artık elini kolunu sallayarak becerdiği kizlari/erkekleri sayıyor. Yazık be. Sapık olmayan erkek yok mu diyeceğim, bir kaç aklı evvel atılacak. Eminim onlar da öyledir.

0|1
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hayat bu değil internette böyleler gerçekte yapamayan burda öyle olmaya çalışıyor

1|0
    0|0
    • Bence de ya.. Klavye delikanlıları çok dolaşıyor ortalıkta. Haklisin

Erkekler Ne Diyor 11

• İyilerle işiniz olmaz çünkü

0|3
    0|0
    • Dünkü bence de erkeklerin genellemelerden hoşlanmadığı söyleniyordu. Kendilerine yapılmasından hoşlanmıyorsa başkalarına da yapmasın genellemeyi

• Yoo bana yapın sorun yok

• yaşın kaç bilmiyorum, hayatında kaç erkek tanıdın onu da bilmiyorum ama var mı yok mu anlaman için :) sadece yorup yaptığım sorulara göz at derim ;)

0|0
    0|0
  • Aklim fikrim sevismekte degil ve asla seni inandirmak icin cabalamam

0|0
    0|0
  • Ben öyle değilim

0|0
    0|0
  • Orasını burasını açan, daracacik pantolonlarını yukarı ısrarla çekerek toto show yapanlara bakmak sapıklıksa evet ben bir sapığım dostum 😎

0|0
    0|0
    • Seni bilmem de, öyle hoppa gibi giyinmeyen kızlara da bakıyorlar bu ülkede. Kız olsaydınız 1 gunluğune keşke..

• Kadin olmak zor tabi.

Kadinlar cazibeli varlıklardır. Ben sırf yüzü güzel diye baktığım kadinda oldu, dişiliğini kullanan kadına nazaran. Olacak o kadar hor görme:)

• demek sende sorun sen çekiyon demekki adamlar seni malzeme görüyo

0|0
    0|0
    • Hayir, adamlar nefes alsın yeter morundalar.. Ben manken değilim sonuçta, sıradan bir kızım

• Sana öyle denk gelmiş iyilerde vardır.

0|0
    0|0
  • Bence senin çevren baya bozuk

0|0
    0|0
  • iyi tani ondan sonra guven derim ben

0|0
    0|0
  • Yanlış çevrede takılıyorsun bütün erkekleri tanımıyorsun daha :)

0|0
    0|0
    • Zaten sadece tanıdığım erkeklerden söz ettim.. Tüm erkeklerle tanışmam imkansız? :))

• tamam düzeltiyorum yanlış erkeklerle tanışıyorsun oldu mu mutlu musun? :D

• Senin gibi düşünen birisini bulsaydım şimdi evliydim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sapık olmayanları da var elbette. hepsini aynı kefeye koymayın :)

0|1
    0|0
    • Hepsini koymuyorum da.. Çoğunluğun öyle olduğu gerçek.

• Benimki lerde öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...