Kapat

Arkadaşlar bana ne yapmam gerektiği konusunda bir yardımcı olabilir misiniz?

Ev sahibine bu ay kirayı geciktireceğimi söylemem gerekiyor. Çünkü henüz iş bulamadım. Üniversite öğrencisiyim. Ev arkadaşımdan istedim o 50 tl destek çıktı ev kirası 500 lira. 250 250 yarı yarıya veriyoruz biz. Ailemden destek almıyorum anne baba ayrı. Bende şu an olan para 170 tl ve 80 lira açığım var. Bana ne önerirsiniz? Cidden durum fena. Kirayı her ayın 15 inde veriyoruz. O güne kadar bir şeyler bulmalıyım. :(

Güncellemeler:
Güncel :(
Arkadaşlar ev sahibine geç vereceğiz deme lüksüm yok. Biz taşındığımızda bu konuları konuştuk kira aksasmasın dediler ve bu konuda bayağı ciddiler. :/

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Bence bunu ev sahibine söylesen gelecek aya eksiğini tamamlaycağını felan bence çok görmezler öğrencisin sonuçta onlarında çoluk çocuğu vardır halden anlarlar diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Hayır adam evli değil ve cidden sert bir yapıda biz eve taşınırkende kira konusunda hassasız dedi. Sorun da o ya :(

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Şurdan yardım edeyim diyenlere inanmada naparsan yap.
    Çarşıda şarkı falan söyle, müzik aletlerinde yeteneğin falan varsa onu sergile.

Hiç olmadı. İnsan gibi 80 lira çıkmadı olunca veririz kaçmıyoruz falan de. İnsansa anlar. Bu arada erzurumda 500 lira kira, vay arkadaş dedim.

0|0
    0|0
  • bu durumda kimseye gücen olmayacağı için ailenden yakın çevrenden istemen en mantıklısı, en kötü ihtimal borç alacaksın yakın çevrenden birinden o da olmazsa ev sahibine açıkla insanlık ölmemiştir heralde

0|0
    0|0
  • 80 lirayi bidahaki ay ver

0|0
    0|0
  • Hangi Şehirde Yaşıyorsunuz Iş Olarak Ne Arıyorsunuz

0|0
    0|0
  • burs ayarlasan başvuru yaparmısınız dersleriniz nasıl?

0|0
    0|0
    • burs? ama dersler iyi olmalı?

• Dersler iyi

• iyi derken topal geçmek var 3.50 ustu geçmek var !

• yorumlarında erzurum da olduğunu söylemişsin bildiğim kadarıyla erzurum insanları halden anlayan bir millettir. durumu açıklasan anlayacaklardır bu kadar kasma kendini

0|0
    0|0
  • Borc vereyim sana

0|0
    0|0
  • sevgili yap.

0|0
    0|0
  • Zor durumda kalmışın hangi şehirdesin peki

0|0
    0|0
    • Erzurum Atatürkteyim ben. :/

• Hmmm anladım aynı şehirde olsak bişler yapmak isterdim emin ol söyle konuş bu aylık rica et sürekli gecikme yoksa anlayışla karşılar

• Boyle zorlukla kazanip borcuna sadik insanlara Allah daha cok versin derim hep. Arkadasin 80 tl daha isinlasa olmaz mi varsa tabi

0|1
    0|0
    • Olanı verdi.

• Olani ev sahibine ver durumu anlat en kisa zamanda vericem desen geciktirmekten iyidir. Ogrencilikte olur boyle

Kızlar Ne Diyor 1

• Bukadar isnafsız değillerdir herhahlde. Açıkla durumunu

0|0
    0|0
Yükleniyor...