Şimdi bu anlatacaklarım tamamen gerçektir görüşleriniz çok onemli detayı okur musunuz lütfen? ?

İnsanların beynini okuyabilme yetenegim var az çok ne düşünüyorsa ne geçiyorsa aklından okuyabiliyorum bunu nasıl geliştirebilirim. Bu dediklerim tamamen gercektir yalan olduğunu düşünenler lutfen yorum yapmasın

Güncellemeler:
Güncel
...

1|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• Le aklimdan bir kelime tutucam tahmin ede bilirsn Helal olsn sana derm

0|0
    0|0
    • Karşımda olursan şayet bu dedigin mümkün

• senin için yakın zamanda düşüncelerimle cisimleri hareket ettiricem

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Burcunu merak ettim bazı burçların böyle özellikleri olabiliyormuş.

0|0
    0|0
  • Burdan da okuyabilir misin benim aklımdakileri

0|0
    0|0
    • Malesef o kadarina daha ulasamadim ama karşımda olsan 1.2 saat muhabbet etsek sana soyleyebilirim. Bizim sülalede var ermişlik mesela dedemin dedesinde varmış farkli bir özellik dedeminde bir özelliğini soylim bir yerinde bir yara veya bir ağrı var biraz ilgilendigi zaman agrin kesilir ve yaran iyileşir

• Biraz ütopik geldi ama bilemedim olabilir

• Harfi harfine doğru dediklerim

• Banada olmuştu o geçiyo zamanla geliştiremiyosun :D Karşımdaki insana bakıp şimdi anlını kaşıycak desem çat kaşıyo Fena bişey ama geçti şimdi olmuyo :D

0|0
    0|0
  • Seni anlıyorum... Dediklerimi dinle.
    *Bunu herkese söyleme yoksa bu özelliğin kaybolur
    *psişik güç gibi bişey sendeki
    *bu iş üzerine yoğunlaş
    (Evrende yalnız olmadığımız gibi değişik boyutlar ve enerjiler var)

0|0
    0|0
    • hiç kimse bilmiyor arkadaşım fark etti sadece birde burda paylaşmak istedim gizli olmasa burda da paylasmıcaktım kimse bilmiyor kim oldugumu inanmıyor olabilirler ama dediklerimin hepsi gerçek

• Ben sana inanıyorum... Doğrudur aynı şeylere benzer bendede var

• teşekkür ederim ama birgün herkese kanıtlıcam bunu

• Özelden mesaj at knks :D

0|0
    0|0
  • Uzak dur benden

0|0
    0|0
  • uçan Adam sabri gibi şeyoldu seninki

0|0
    0|0
    • Yok öyle birşey değil bu çok başka birşey aslında bu durum beni biraz korkutuyor

• @Gökçe95

• delirmissin 😀

• Bende de aynı yetenek var ama geliştirme ihtiyacı duymuyorum

0|1
    0|0
  • Vay anasını dehşetengiz

0|1
    0|0
    • Aklını okuyabilmen için göz teması kurman mı gerek bu siteden de akıl okuyabiliyor musun?

• Bu iyi bişey 6. his diye bişey var bazen bizdede olur normaldir fazla geliştirme bence bu siteden aklımı okumayı başarsaydın insan dışı varlık olduğunu düşünürdüm

• 6. his gibi değil bambaşka birşey. Çok yakın 2 dostum var dedikleri cümleyi soylim sana " seni tanimasak insan dışı varlık oldugunun ustune hersey için yemin edebilirim " çevremdeki herkes sende bir anormallik var ismini koyamadığım icinde başka biri var sanki derler bunlari sadece 2 kisi biliyor bide burda paylaştım iste

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu yeteneğini kanıtlarsan belki seni MİT'e alabilirler.

0|0
    0|0
    • Daha zamani var kendimi geliştirmek istiyorum tam anlamiyla

• Psişik yeteneklerle ilgili belgeseller izle, bu konularla ilgili kitaplar oku, böyle kendini geliştirebilirsin. Bazen bende karşımdakinin ne hissettiğini ve ne düşündüğünü anlayabiliyorum :)

• Teşekkür ederim 😊 çok acaip hissediyorum her zaman kendimi icimde sanki baska bir ben varmış gibi iki kisiymisim gibi

• İnsanların beynini okuyamazsın ama insanları iyi tanırsan ne yapacaklarını önceden tahmin edebilirsin.

0|0
    0|0
  • Uzaktan birini okuyabiliyomusun

0|1
    0|0
  • Men zili nedir bu kabiliyetin

0|0
    0|0
  • bizde o yetenek yok ki...
    sana nasıl yardımcı olalım...

0|0
    0|0