Metin2 oynayanlar bir baksın :D?

Metin 2 de 48 lvl çarım vardı bırakmıştım bir ara tekrar başladım 48 lvl çar soyulmuş para yok bitek +6 kaplan +4 savaş kalkanı +4 miğfer var bir de potlar var ben bu çarı tekrar düzeltmem lazım bir de 10 ve 20 lvl çar var sizce nasıl para kasıp bu 48 i tekrar dizerim lütfen acil cevap:)

Güncellemeler:
Oyun öneriside yaparsanız sevinirim :D :D

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben oynuyordum geçen aylarda kardeş fazla uğraşma millet kemer yaptı kuşak yaptı beta dizdi sen ne yapabilirsin ki takıl pvpde.

0|0
    0|0
    • öyle fazla bişey yapacağımdan değil çarı düzelteyim 50-55 felan yapayım yeter zaten bana skill felan yapıcam işte :D

• Kardeşim gidip dolu çıkarmaya çalışabilirsin ya da 30 lvl charlar kasıp söz yüzüğü görevi yapabilirsin oda para ediyor 20 lvl charlar kasıp bir dolu alıp yüksek ort yapabilirsin bildiğin gibi 20 lvl charda efsun nesnesi veriyorlar vs yeterki iste her şey olur.

• aynen yapılır aslında ama üşenme var işte :D

Kızlar Ne Diyor 5

• O oyunun tadı kalmadı artık ya uğraşma pvp oyna istemediğin kadar para +9 item😎

0|0
    0|0
    • ölede eğlenceli olmuyo kendin uğraşıp yapmak daha eğlenceli :D

• bildiğin devam ettiğinden devam et öyle başlanılmaz trye eziyet git intihar et daha kaarlı.

• @Bi_çare_i_gedâ :D :D haklısın

• Ya ben de oynucam

0|0
    0|0
  • bir ara oynuyordum iyi yırttım

0|0
    0|0
  • sniper oyna kardeşim 😂 zira adamları kafadan gömmek başka bişiy 😁😁🙊

0|0
    0|0
    • :D ya zaten bırakmıştım lol oynuyodum öyle bir gireyim dedim bir baktım çar soyulmuş :D bende öyle çarı düzelticem vs felan atıcam arasıra :D

• Henüz oynamadim :) nasıl bir oyun?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...