İlkokulda veya Lisede çok ezik olan cocuğun evrime uğramış şekilde karşınıza çıkması?

hani olur ya okulda çok ezik, sessiz ve hiç arkadaşı olmayan tip, onlardan bazıları adeta bir evrim geçirip yıllar sonra bir yerde karşılaştığınızda yakışıklı ve sosyal biri olarak karşınıza çıkar, hiç başınıza geldi mi bu durum?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• ilkokulda bana aşık olan tombul şirin bir oğlan vardı. yıllar sonra gördüm, fazla kilosunu vermiş, uzun boylu, fit biri olmuş. beni bir şeyler içmeye davet etti. Allah sahibine bağışlasın, gene kabul etmemiştim.

0|1
    0|0
    • Bu sefer neden etmedin😀

• tip her şey değil demek ki... hoşlanmıyordum :) gerçekten evrim geçirmişti ama, kabul etmek lazım :)

En İyi Erkek Görüşü

• bana lisedeyken orda burda insanlar üni. git düzelirsin açilirsin dediler ve gittim elbet fakat geriye doğru evrim geçirdim ćok daha beter bir haldeyim kendimle konuşmaya dahi zorlanir oldum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet :) sinifimizda hicbir erkek arkdasin yaninda gezdirmedigi sisman aptal falan dedigi bir arkadasim.. Şu an oldukca fit, ailesini kurdu ve yurt disinda yonetici konumunda calisiyor.. neticeye bakmak lazim..

0|1
    0|0
  • ooo bebeğim sen hayırdır yaa :D Diyomuşum :D biraz şaşırırım tabii

0|1
    0|0
  • kanak evrim geçirmişsin aşkım g:DSGSh

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• öyle birini tanıyorum. korur kollardım. gecenlerde facede gördum vucut gelıstırme yapmıs öküz gibi olmus. dış gorunus degısırde ınsanın içi hep aynı yani hala aynı cocuk

0|1
    0|0
Yükleniyor...