Ilk defa tanistiginiz insanlarla nasil muhabbet edersiniz?

Diyelim ki hic tanimadiginiz hic ortaminda bulunamdiginiz belki 1 kere birlikte zaman gevirdiginiz veya insanlarin arasina girdiniz ve bu sizin icin degeeli olan bir insan icin o insanlarla sohbet edip konusmaniz gerekiyor ama onlari tanimiyor ortamini cevresini hatta is hayatina yabancisiniz yabancilikta cekiyorsunuz cokta heyvanlisiniz o ortamda oldugunuz icin mutlu ama birde heycanlu peki tepkiniz ne olurdu arada sirada espiri ve muhabnete gulumseyen susup oturan mi yoksa ben burdayim diyen biri mi nasil yapardiniz?

0|1
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Küçük esprilerle dikkat çeken. Ama her fırsatta bir şey söyleme çalışıp göze batmayan biri. Kendini hazır hissettiğinde söylecek bir şeyi olduğunda, olaya farklı yaklaşan bir düşüncesi olduğunda konuya dahil olan biri. Kesinlikle boş konuşan biri değil. Duruşuyla yetecek biri.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• pek konusmasını sevmem ılk defa katılıyorsam bıraz gerı planda kalırım ama devamlı arkadaslarımsa doğal halıme dönerim

1|0
    0|0
  • soyle dusn sana bır ınsan deger ıyılık yardı m fedakarlık yapsa dırek onlan tanısmak ıstıyorsun dırek azıyorsun

0|0
    0|0
  • Çok samimi olmam.

0|0
    0|0
  • Olduğum gibi davranıyorum

#Türkerkeğii

0|0
    0|0
  • Ortamı tartmadan gözetlemeden muhabbet etmem. O sürede de yabani davranmam. Sonra da ederim muhabbetimi.

0|0
    0|0
  • onu tanımaya çalışır görüşlerini ve düşüncelerini anlamaya çalışırım ve ortak yönler keşfedilmeye çalışılır.

0|0
    0|0
  • etmem kimseyle

0|0
    0|0
  • Havadan sudan filann

0|0
    0|0
  • Pek konusmamda

0|0
    0|0
  • Sakin normal ve soğukkanlı şekilde.

0|0
    0|0
  • Açık saçık

0|0
    0|0
  • genelde susup dinleyen bir tipim ama öyle olmak istediğim için

0|0
    0|0
  • mesafeli olurum ben zor alışırım samimi olamam zaman alır soğuk olurum biraz

0|0
    0|0
  • Susup oturan

0|0
    0|0
  • Normalde nasılSam aynı şekilde devam ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Olması gerektiği gibi

0|0
    0|0