Kimse bana inanmiyor?

Bir ara cok cirkindim kilo almistim kimse bana bakmiyordu, son zamanlarda kilomu verdim ve yakisiklilastim, ve ardin kizlardan surekli cikma teklifi gelmeye basladi, erkek arkadaslarim inanmadi inanmiyorlar olamaz oyle sey diyorlar, tamam bir ara cirkindim ama degistigmi kabullenemiyorlar ve kiskaniyorlar resmen sizce bu durumda ne yapmaliyim, kendilerine gelirse eger bir sey demiyorlar olabilir diyorlar

Güncellemeler:
Guncel

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Bence düşünce yapını değiştirmelisin:) Kilolu olduğun için çirkin olduğunu düşünmemelisin. Güzeldin sendin zayıfladın daha bir güzelleştin madem önceki halinden daha güzel oldğnu düşünüyorsun güzeldim daha da güzel oldum cümlesini kullan. Arkadşların inanmıyor mu o zaman teklif eden kızlardan gönlünü attıranı kabul et tak koluna göster. Fakat kızların özelliğine bakma yani en güzelini seçmeliyim ki inansınlar deme. Sen hangisini seversen onu seç ve sakın unutma biz başkaları için yaşamıyoruz. Ne derlerse desinler sen birini bul ve mutlu ol :) Geri kalanını düşünme pozitif ol :)

0|0
    0|0
    • Uzun uzun yazdigin icin eig verdim

• Cocukkene cok yakisikliydim ama ergenkene cok sorunlar vardi kilo aldim

• Ben yeniyim ve o söylediğinin ne oldğnu bilmiyorm. Kızlar soruyor diyo ama çoğu erkek soranların :D Bence bakış açını değiştrmelisin. Ben de çok kilolydm bir miktarı gitti ve peşime düşenler oldu şmdi ben bakmıyorum onlara devam ediyorum vermeye tamamen gidince kiloluyken hayatımda olanlarla devam edeceğim :) Vitrinci olma bütün olarak değerlendir insanları kendini de ;)

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence kimseyi inandırmaya falan çalışma çünkü ona değmezler arkadaş dediğin inanmalıdır inanmıyorsa gerçek arkadaş değildir. Arada bana da oluyor inanmıyorlar ve onlarda da kıskançlık oluyor. gözleri belli ediyor bir de müdahale etmeye çalışıyor bu sana yakışmıyor, şunu giyme, bunu yapma gibi... Ben o zaman o kişilerle arama mesafe koyar ve soğuk davranırım. Üzgünüm ama öyle insanlardan arkadaş falan olmaz

0|1
    0|0
  • Fitne fesatlar :D aman takma

0|0
    0|0
  • valla sorun yokken kendine sorun yaratıyorsun.

0|0
    0|0
  • İspatla inanalim

0|0
    0|0
  • Genelde kizlarda olur bu durum tuhaf umursama sen de

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Çöpe at onları.. Önemsemeyeceksin böyle insanları, çünkü bu tür insanlar her daim hayatında karşına çıkacak.

0|0
    0|0
  • yalandır ya--

0|0
    0|0
Yükleniyor...