Abartıyor muyum yoksa haklı mıyım?

Kendimi geliştirmek için bir kursa gidiyorum. Bugün de kursta mangal falan yapacaktık. Yedik, eğlendik falan. Tabi bu yüzden geç kalabileceğimi de aileme söylemiştim. Oturup muhabbet ederken annem aradı. Yarım saate çıkacağımı söyledim. Daha yarım saat olmadan kapı çalındı. Bir baktık ablam ile annem geldiler. Oturdular çay içtiler. Birde hocama beni almaya geldiklerini söylediler. Hiçbirimizin kurstan ailesinin alması gibi bir şey olmadı ki zaten hepimiz yaşça büyüğüz. Anca 10 yaşında ki çocukları annesi almaya geliyor. Kendimi çok kötü hissettim.Çünkü, küçük çocuk gibi beni almaya geldiler ve oturdular çay içiyorlar. Herkes gerildi çünkü kurstayız bizbizeyiz. Eve dönerken gerçekten rahatsız olduğumu söylediğimde bana ablam benimle birlikte kursa geleceğini söyledi. Hayır yani, bu zamana kadar illa aynı kurs aynı ev aynı okul hep birlikteydik. Hiçbir şekilde ayrı bir şeyim olmadı. Olsun istiyorum artık ama bunu anlamıyorlar. Fikirlerinizi istiyorum.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Güvensizlik var galiba

1|0
    0|0
    • Bilmiyorum.

• Sorduğumda başıma bir şey gelmesinler diye almaya geldiklerini söylüyorlar. Anlıyorum bir şey demiyorum haklılar ama kursun içine kadar girip çay içmelerini ayıp buluyorum yani. Buna karşı da iyilik yaramıyor falan diyorlar.

• Açık açık rahatsızlığını dile getirmelisin tm seni korumak için gelmiş olabilir ama içeri kadar girmesi biraz saçma bence senin ordaki ortamı merak ettiler tabi sende doğal olarak gerildin konuş bence bu durumu sonra arkadaşların arasında alay konusu olurdun

Erkekler Ne Diyor 3

• Hayydaa haklısın panpa

1|0
    0|0
  • ne var bunda yarın herkes unutacak kafaya takmaya değmez

1|0
    0|0
    • Gerçekten rahatsız oldum ve halen haklı çıkmaya çalışıyorlar. Sakin kalamıyorum.

• Sen istedigin kadar büyüdüm de.
    Hala onlarin gözünde Kücüksün :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...