Kayınbabam eşimin maaşını alıyor?

Arkadaşlar yeni evliyiz kaynanamlarla kalıyoruz eşim garsonluk yapıyor kayınbabam eşime 50 100 lira harçlık verip gerisini kendine kalıyor. Eşimin askere gitmesine 3 ay kaldı o zamana kadar para biriktirelim diyoruz askerden gelince bir birikimiz olsun ama olmuyor. Eşim askere gitmediği için evden ayrılamıyoruz eşim kavga çikmasin diye korkudan sesini çıkaramıyor iyice bıktım yaşamından ne yapmamızı önerisiniz?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Buradaki arkadaslari anlamiyorum, kimi garsonu begenmez kimi niye evlendin der. Yapici yorum yok. Belkide erken evlenerek hata gibi gorunsede bence degil, sabredeceksin, baban dogrusunu yapiyor, oglu askerdeyken ona o bakacak sen degil, askerde hem ona hem ailene destek olmalisin, yolun zor ve mesakkatli Allah yardimcin olsun...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kocanda bitiyor iş canım. senlik olay değil. adam olsun da evine eşine maaşına sahip çıksın. daha olamamış maalesef.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• askerden önce evlenmeyin harbi salaklık yapıyorsunuz.. Farzet allah göstermesin seni gebe bıraktı askere gitti geberdi. Sna ne olacak bundan sonra peki.. Kucagında yetim bebe kayınbabanın avucunun içine baka baka yaşarsın artık.

0|0
    0|0
    • Askere gitti geberdi ne demek ya biraz saygi lutfen biraz saygi insan olun...

• @ylnzmarj Allah göstermesin diyerek altını çiziyorum. Gebermek tabiri biraz abartı olmuş farkındayım. O kelimeyide işin ciddiyet boyutunu aşılamak için kullandım. Bu konularda gamsız değilim. Sizide anlıyorum. Uyarınız dikkate alındı.

• Garsonla evlenmişain ne bekliyorsun ki. Olucak o yani ilerisi olamaz ayrı eve çıksanız ne kadar geçiniceksiniz. Garsonluk öğrenci mesleğidir. Çalışır harçlık çıkarır. Gerçekten bir olay aile kurulabilcek bir meslek değildir. Bunda kayınbabana kızma eşinin okumadığına kız

0|0
    0|0
    • Merak ettim de mesleğin ne? Ya da ne okuyosun

• Hımm anladim. Yorumunda kullandığın üsluptan dolayi sorasım geldi @Ugurkch

• @Milennaaa sorun yok Aten sormaya hakkın var sonuçta

• Daha askerere bile gitmemiş "çocuk"la evlenmişsin, üstelik kaynana yanına..
    İş işten geçmiş zaten.. Şimdi biz sana nasıl yardımcı olabiliriz ki?

0|0
    0|0
  • Eşin niye veriyor parayı anlamadım ben vermemesi lazım evde kalıyorsunuz ama olmaz böyle sey eşiniz tepki göstermesi lazım...

0|0
    0|0
  • İyide neden askere gitmeden evlendiniz. Askerdeyken inan herşey daha zor olacak emin ol. İnşallah olmazda. evli bir adama 50 100 lira harçlık vermesi çok saçma birde. Eşini seviyorsan mecbur bir sure katlanacaksin başka bir yolda yok zaten.

0|0
    0|0
  • Aldırma

0|0
    0|0
  • şimdilik sesini çıkarma bence..
    isyan ederseniz zor durumda kalırsınız..
    askerden gelene kadar sabredin..
    bu kısa sürede nasıl birikim yapacaksınız ki?

0|0
    0|0
  • Hatayi en basta yapmissin.
    Allah yardimcin olsun..

0|0
    0|0
  • Konusmak istersen herzaman aciğim

0|0
    0|0
  • Yuva üstüne yuva olmaz ayrılın evden yani

0|0
    0|0
  • Askerden gelişini bekle

0|0
    0|0
  • Allah belasını versin öyle babaların. Asalak mahlukatların..

0|0
    0|0
  • o kadar dertleneceğine kaldır o koca poponu ve sende bir işe gir çalış o zaman

0|0
    0|0
    • bir izin verseler sabahlara kadar çalışırdım ben ise girdim kadın çalışmaz deyip cikardilar

• Üç ayda para biriktirse ne kadar birikim olurki, daha fazlası eşin askere gittiği zaman kayınbabandan çıkacak, bence ses çıkarmamak eniyisi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• keşke bu kadar erken yaşta evlenmeseydiniz

0|0
    0|0
  • Eger esiniz cozemiyorsa malesef sabretmekten baska sansiniz yok..

0|0
    0|0
  • Askere gitmeden bişey diyemez orda kalmaya mecbursunuz gelince halleder zaten sabret

0|0
    0|0
  • Varmayaydın kocaya

0|0
    0|0
  • Sabr allaha sığın

0|0
    0|0
  • Bekleyemedin mi askerden sonra evlenseydin şimdi çek o dertleri

0|0
    0|0
Yükleniyor...