Toplum olarak cinselliğe düşkünlüğümüz yüzünden insanlarda güven duygusu kalkıyor öyle değil mi?

En basitinden burada görüşlerini, yorumlarını, düşüncelerini sevdiğim birçok kız arkadaşıma telefon numarasını vermesini ve bizzat müsait çoğu vakitte konuşmak ve o kişinin yapacağım birçok harekette tecrübesinden yararlanmak için telefon numarasını istemeye çekiniyorum neden mi yanlış anlamasından korkuyorum.Çün ki artık toplum farklılaşıyor ve güven aşırı derecede eksiliyor. Bu benim şahsi düşüncem umarım katılırsınız. Bir kız görünce sanki hiç kız görmemiş gibi onu imalarla korkutmak erkekliğe sığmaz bence...

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Bana küçükken hep "erkeklerle arkadaş olunmaz "derlerdi... Böyle büyütüldüm ama şimdi öyle düşünmüyorum. Konuyu görünce söylemek istedim. Sizden sadece koca olunurmuş :D Yani böyle diyorlar :D Savunun kendinizi ! :)

0|1
    0|0
    • :) anlıyorum matmazzel bir bayanın sevgiliden ziyade güvenebileceği erkek arkadaşı olması ve o kişininde güveneceği kız arkadaşı olması çok mantıklı bence çünkü bazı duygularınızı ve düşüncelerinizi sadece kız arkadaşınıza açabilirsiniz. Erkeklerde olmayan bir çok duygu, kadınlarda saklıdır ve mantıklı karar alırlar :) bir arkadaş olarak sizi iyi yönlendirirler...

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Öyle 👍🏻

0|1
    0|0
  • Evet..

0|0
    0|0
  • Ben çok seviyorum cinselliği