Feminizm hakkinda ne dusunyorsunuz?

Sizce de ulkemizde cok onemsenmiyor degil mi? Biriyle bu konu konusulurken Nedensiz geriliyorum cunku anlayamiyorlar.

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• aptallık. bu bile masonların oyunlarından, yaymak istedikleri ideolojilerden bir tanesi. sazan gibi gaza gelip, destekliyolar bu akımı. cinsiyet karmaşası yaratıyolar. hepsi aptal
    feminizmin kökeni fransızcadaki feminen den gelir. bayan demektir. aynı dilde maskulen erkek demektir. şimdi erkekler de maskulist diye bir akım mı çıkartsın. cinsiyetlerin birbirinden üstün görülmesi gibi bir şey olamaz. ikisi de birbirine muhtaç. oyunlara ve beyin yıkama komplolorına gelmeyin

1|0
    0|0
    • Sende ayni seyi soyluyosun cinsiyetler birbirinden ustun gorukemez. O zaman neden gunluk hayatta erkekler hep daha ustun?

• Zaten ben kadinlar askere gitsin erkekler cocuklarina baksin demiyorum. sadece gunluk hayatta biraz daha saygi ve anlayis vs seylerden bahsediyorum.

• eyvallah haklısın o konuda

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Ne oldugunu bile tam olarak bilmiyorum ogrenme ihtiyaci duymadim hic

1|0
    0|0
  • feministiz

1|0
    0|0
  • Onemsenmeli

1|0
    0|0
  • neyi anlayıp da konuşuyorlar zaten. hiçbir şey bildikleri yok oradan buradan duyduklarıyla insanları yargılamaktan başka bir şey bildikleri yok

0|0
    0|0
  • Her düşünce/görüş gibi feminizm de kadın-erkek eşitliği ayağına erkek düşmanlığı yapıyor. Sen yapmasan bile durum böyle.

0|0
    0|0
  • dinimize küfür eden or.. ların olusturdugu grup

0|0
    0|0
  • feminim neki?

0|0
    0|0
  • İyi şeyler düşünüyorum

0|0
    0|0
  • feministlik nedir ya tamam da tüm erkeklerin suçu ne ben naptım da beni suçluyonuz lan :D

0|0
    0|0
    • Feminizm erkekleri kucumsemek degil ki kizlari erkeklerle esit gormek. Erkeklerin bir sucu yok yanlis anlama sjsj

• Kotu yapilan bir seye kiz gibi yapiyosun iyi bir sey yapildiginda adam gibi falan denmesine karsi konulmasi gibi seyler feminizm. Zaten bir erkek icin tum erkekleri suclamak sacmalaik. Ayrica O feminizm degil

• ya kelimelere takılmayın valla feministliği ben daha çok erkek düşmanlığı olarak görüyorum yoksa bu dediklerin gayet normal bir bayanın söyleyeceği şeyler yani

• hiç bişey kadının yasamaya bıle hakkı yoktur :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...