Tatil olarak tayland düşünüyoruz bir haftalık , giden gören var mı öneride bulunacak?

özellikle iki kız gideceğiz ilk olarak singapur diye planladık ama singapurda küçük bir ülke ve yasaklarıyla dolu oldukça pahalı bir ülke olduğu için tayland'a gidip oradan günü birlik geçeriz singapuruda o sayede görürüz diye planlıyoruz tayland daha ucuz ve kültürü daha farklı kendimizi sanırım orada daha rahat hissedicez bize yatan mantık bu sizin önereceğiniz tayland hakkında bilgisi olan var mı?

Güncellemeler:
erkekler bu konuda neden hep aynı cümleyi kuruyor :) eveeet tayland ve bizim amacımız biyer görmek gezmek kültür tanımak ve özellikle uzakdoğuyu tercih ediyoruz taylanttın bir adı var ve erkekler tarafından nedense ilk akla gelen bir kızın oraya gidemeyeceği adına mı geliyor? masaj yaptırmak değil bütün amaç bence...

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• sırtı göğe bakan her şeyi yiyolar dikkat edin. ayağınız kayar yüz üstü düşersiniz sizi de yerler

1|0
    0|0
    • tayland malezya ve singapur için bir söz var işte tayland'a gidersen tenha bir yolda boynuna bıçak dayar soyarlar. malezyada kalabalık içinde cüzdanını çarparlar.. ama singapurda cüzdanını düşürsen arkandan koşup verirler diyorlar :D galiba en riskli yer

• yani boş gitmeyin oralara. silah, bıçak, kürek, taş falan bulunsun yanınızda :)

• Üçüne de gittim an itibariyle taylanddayım tatilde

Erkekler Ne Diyor 6

• Baska yer mi bulamadiniz ahaha.

0|0
    0|0
  • Var pikachu

0|0
    0|0
  • orasi shemale kayniyo pislikde dolu

0|0
    0|0
  • Pattaya ya gittim ben. Geri gelince ağlamıştım :D

0|0
    0|0
    • neden

• peki

• İyi tatiller şimdiden :D

• Tayland kızlara göre değil yaw : Ddd

0|0
    0|0
  • Afrika ormanlarina giderdik ben olsam :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...