Sahip olamadığımız şeyler hep ilgi çekici geliyor değil mi?

Mesela bu siteden örnek vermek gerekirse;

Master olmayan biri için, master olmak ilgi çekici. Master olduktan sonrada kafaya dank diye bir soru geliyor "Master oldum da ne oldu?" :)

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ulaşılmaz olan her zaman çekicidir. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Başımıza ne geliyorsa bu bitmek bilmeyen isteklerimizden gelmiyor mu zaten =/

1|1
    0|0
  • Bu hep böyledir

0|1
    0|0
  • Aynen, elimize geçincede bir önemi kalmıyor başka şeylere heves ediyoruz böyle böyle gidiyor işte insan oğlu doyumsuzdur. :)

0|1
    0|0
  • Sahip olduklarimla yetiniyorum

0|1
    0|0
  • hayır ben sahip olduklarimla musmutluyum 😊

0|0
    0|0
  • Tek site için geçerli değil hayattaki herşey için geçerli bence

0|0
    0|0
  • istesem 40 defa olmuştum master olmayı istemek çok saçma

0|0
    0|0
  • Evet masterinda ustu olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bir oyun oynuyorum ah bir lvl60 olsam diye didinir dururdum 59dan 60a geçmek için yuzbin yılan kestim iki hafta 60 olunca bir iki dolandım ortalıkta sonra eee dedim 69 oldukta noldu item yok bişey yok sonra bos kesmem lazımdı ama iyi bir guilde girmem gerekti bı iş için ama guild çok seciciydi busefer guilde girmek için az cabalamadım kacay ugrastım sonunda girdim neyse bu kez boslara gittik ama item sırası bekliyoz ben mayısta guilde girdim ağustosta guild oyunu bıraktı bende bir kplluk bir üst bide don var bende bıraktım mevzu dah bitmezdi ama hayat hep bir basamak önemli olan bir sonraki basamagı değil en son basamagı görebilmek falan diye edebiyat yapcaktımda kendime yakıştıramadım shaiya us etain swrverinde satılık car vardır ilgileliere 😜

0|0
    0|0
  • Bazı şeyler diyelim.

0|0
    0|0
  • biraz öyle...

0|0
    0|0
  • Hayal ettiğin şeye ulaştığın zaman anlayacaksın ki senin istediğin o şey değil onun "hayalidir."

0|0
    0|0
  • Memur olmak istedim oldum, sonra niye oldum nan dedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...