Almanya'da yaşayan var mı?

Almanya'da yaşayan var mı? Bazı sorularım olacak yardıcı olabilir misiniz?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sor sor? 1 ay kalmistim :)

1|0
    0|0
    • Almanya da yaşamak istiyorum ama iş bulabilir miyim bilmiyorum öğretmenlik

• Yurtdisinda ögretmenlik yapamaz!!
      Turkiyeden akinan diplomalarin gecerliligi yok.

• Turk kolejlerinde egitim verebilir. Neyin kafasi bu.

En İyi Kız Görüşü

• Sor bakalim

0|0
    0|0
    • erkek arkadaşım alman türkiyede arkadaşlar vesilesiyle tanıştık falan neyse o çok gelemiyo arada bana almanyaya gel diyo ben de istiyorum ama iş bulabilir miyim bilmiyorum o bulursun diyor iş bulsam kalmam zaten türkiyede

Erkekler Ne Diyor 4

• Yaşamadim

0|0
    0|0
  • Ben yasiyorum buyur sor.
    Elimden geldigi kadar yardimci olurum

0|0
    0|0
    • Asagida okudum yorumlarda.
      Sana tavsiyem sakin gelme.
      Burda okuyanlar bile is bulamiyor. Ingilizcenin bir faydasi olmaz. Ayrica turkiyedeki diplomakar burada gecersiz.
      Almancan cok super olmasi imkansiz cünkü tr den gelipte super almanca konusan görmedim duymadim.
      ben almanyada okudum.. Meslegimde cok iyi bir bölüm.
      Ve vize sorunum yok ona ragmen is bulamiyorum.
      Bircok arkadasim trye döndü. Bende döncem nasip olursa.
      Aklin varsa sakin gelme. Zaten almanla yasam ve Kultur olarak uyusamazsin.
      Ha olduki geldin burada ne is yaparsin sana söylim.
      Temizlige gidersin tuvalet temizlersin. Yani ögertmenlik felan rüyanda görürsün.
      Uzaktan burasi iyi görünyor ama inan gelenler bir pisman. Universitedeki türk arkadaslarimin cogu burda dogma buyüme ve hepsi mezuniyeti beklior turkiyeye gitmek icin. Cünkü avrupa artikbitti. Hele almanya tam berbat oldu..
      Aklini basina al. Turkiyede mis gibi ögretmenlik yapar yasarsin. ya da gel burda tuvalet temizle.
      Karar senin.

• düşüncem bunu teşekkürler

• ben dermişim

0|0
    0|0
  • mesela

0|0
    0|0
    • erkek arkadaşım alman türkiyede arkadaşlar vesilesiyle tanıştık falan neyse o çok gelemiyo arada bana almanyaya gel diyo ben de istiyorum ama iş bulabilir miyim bilmiyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...