Arkadaşim boyumla dalga gecti?

9 senelik arkadasimla bir sure küs kaldik yeni barıstik benm boym kisa baya 1.55 faln 😄 aslinda hiç sorun dert etmiyorum ama bugun arkadasim cok guldu iste kisa olmak nasil bir duygu dedi baya uzuldum kisa olmayi bende istemezdm of ya napicam ben biseyde diyemedim😞😞

0|1
12|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yahu deli misin..1.70 boyundayım ve minyon kızlara inanılmaz özeniyorum. Cidden bak kadın dediğin ufak tefek olur, al kucağına sev yani😄 deve gibi boyu olanları ben hiç ama hiç zarif bulmuyorum. Topuklu ayakkabı giyinince kendimi inanılmaz kötü hissediyorum mesela 😂😂 boyun çok güzel ama zayıf ol, kısa boyda kilo hiç hoş durmaz. onun dışında minyon kadınları gayet tatlı buluyorum, sakın üzülme

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Sıkıntı yok uzun olunca da dertler aynı :D Bende var 2 metre boy. Bu seferde boyuun uzun diye dalga geçip gülüyorlar :D

1|0
    0|0
  • ya manyakmısın. kısa olmak kızlarda ayrıcalıktır benim gözümde. Çevrene baksana kaç tane uzun erkek var. Bence kısa boylu kızlar daha sevimli oluyorlar. Birçok erkek benim düşündüğümü düşünüyordur.

1|0
    0|0
  • Boyu kısa olanlarla dalga geçmek sevap oldu artık ztn benim boyumla da dalga geçiyolar ve snn boyun da olan kızlar bni kabul etmiyor

1|0
    0|0
  • Susmak en iyi cevap olmus bosver

1|0
    0|0
  • Sende onla geç

1|0
    0|0
  • Yarısı yerin altında olan kardeş haahahahahahah
    Boşver panpa aldırma boy dediğin nedir ki önemli olan işlevi.

1|0
    0|0
  • Sen uzun'sun da ne oluyor de

1|0
    0|0
  • benıumkıde 1 63 flan ıste takma kafaya

1|0
    0|0
  • 1.55 çok kısa Yanyana gelsek boynun tutulur bana bakarken

1|0
    0|0
  • Kisasin ve güzelsin dert ettiğin şeye bak

1|0
    0|0
  • az uza sende

1|0
    0|0
  • Onunda beyninin kısa olması nasıl bir duyguymus merak ettim

1|0
    0|0
  • bende 1 68 im erkek olarak ebesi yarsısını içerde unutmuş diyorlar ben hiç takmıyorum boşver

1|0
    0|0
  • Bnde boyu 170 çok takmamaya çalışıyorum ama egzersizleri var yapıcam bir umut 175 olursam

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Hey! Ben de kısayım. Ve benim etrafımda bir tane değil bir sürü kişi aynı lafları söyleyip duruyor. Takma güzeliim. Takma canıım. Hiç üzülmeye değmez. Yakın arkadaşın dediği için üzüldüysen açık açık söyle bakalım. Eğer tekrar aynı şeyi yaparsa ciddileşirsin sert davranırsın neden böyle yaptığını sorarsa açıklarsın. Eğer hala devam ediyorsa, yakın arkadaş olmaman gereken bir insandır demektir. Ve sende bir açığını yakalar, ardından yoluna devam edersin.:)

1|0
    0|0
  • Erkeklerin aslında orta boylu kadına daha çok zaafı var. Zaten bilinç altında da orta boylu minyon tipli kadın daha çok arzuladıkları kadınmış. Boy çok önemli bişey değil 155 boyla da güzel giyinip güzel makyaj yapılırsa seksi bir kadın olunabilir. Kylie Minoque 152 ama çok seksi bir kadın

1|0
    0|0
  • Takma boşver :) bende 155 im :) pek sorun da etmiyorum ki ayrıca bu senin suçun değil ki seni kötü hissettirenlerin yanında bulunmamalısın isterse 20 yıllık arkadaşı olsun kimsenin seni üzmeye hakkı yok

1|0
    0|0
  • herkes uzun olmak zorunda değil

1|0
    0|0
  • Boyun gayet iyi bes cm topuk giy tamamdir😃

1|0
    0|0
  • deki mücevherde küçük alamıyorlar 😂 bende kısayım nolmuş istediğim boyda topuklu giyebilirim 😂😂

1|0
    0|0
  • sanane be slk deseydin

1|0
    0|0
  • ya boşver bende kısayım :D takma yanii

1|0
    0|0
  • oturup ağlıyalım?

0|0
    0|0
  • Kısalığa çözüm var topuklu giyersin biz uzunlar napalım bacaklarımızımı keselim.

1|0
    0|0
  • G. tu yere yakin olandan korkacaksin ayaģını denk al kanka de ^^

1|0
    0|0
Yükleniyor...