Faşistler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben Türk'üm ama Kürtlerin genellemelere kurban gitmesinden nefret ediyorum. Milyonlarca nüfusa sahip bir milletin tamamını kötülemek, tecavüzcü ve hırsız demek ne kadar doğru? Türklerin hepsi mi kusursuz? Şundan eminim ki Türklerde daha kötü insanlar vardır.
Pkk'nın kurucularının Ermeni olduğunu bilmeyenler, kürtlere pkklı diyenler acaba vatanını milletini seven bir Kürtün hakkını ahirette nasıl ödeyecek? Biraz anlayış ve yıkılmış önyargılar dileğiyle...

0|1
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Sığ düşünen insanlar durup bir an bile sorgulamadan yaşayanlar onlar böyle geldi ve böyle gidecekler, ümit edelim ki durup bir yerde düşünsünler ki ikisi de aynı yolun yolcusu, birbirini ayırıp ona göre savaşmak yargılamak, birşeye yaramıyor en nihayetinde, tek tesellim bu olurdu, seninle hemfikirim, umarım herşey birgün yoluna girer

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Her kürt ptkk lı değildir, yüzlerce doğulu kürt arkadaşım var. Vatanına, bayrağına, dinine o kadar bağlıkı..
    Kul hakkına girmekden başka bir şey değil bu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Türküm , turkcuyum diyince vay faşist deniyor ,,, arkadasim fasistlikle alakasi yok aksine hümanist biriyim ben. vatanima ihanet edene eyvallahim yok ! Yeter bu kadar cahilliginiz

0|0
    0|0
  • geçen de kürtüm diyorsn bir karar veramk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Milliyetçilik, milleti olmayanlar için faşizmdir.

0|0
    0|0
  • Kötü şeyler

0|0
    0|0
  • Katiliyorum kardes.

0|0
    0|0
  • kaybolsunlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...