Sizce kardeşimin düğünü beklemelimiyim yoksa yaşım geçiyor?

ben dün 23 yıldır sakladığım kimliğimi ben buyum kimliğim bu diyerek açıkladım aileme yani psikiyatrim açıkladı çünkü ben sadece bayan olduğumun erkek bedeninde ama aslında bayan olduğumu biliyordum birde doğuştan olduğunu ama nasıl neden olduğunu tam manasıyla uzmanı açıklardı diyerek halam annem ve babama psikiyatrim asıl kimliğimi açıkladı ve ailem arkamda ne karar verirsen destekçininiz dediler ameliyatsa ameliyat sen nasıl istiyorsan öyle yyaşamalısın dediler çok şükür rabbime hep dua ettim dualarım kabul oldu ben kabul etmezler diye korkudan bu güne kadar sakladım keşke daha önce açıklasaydın dediler neyse bu ekimde kız kardeşimin düğünü var muhtemelen ameliyat o zamana yetişmez düğünede travesti olarak katılmak istemiyorum diyorum ki ailemde çok zengin değil aslında malum birde düğün kredi falan çektiler borçları falan var üstelik 1 gün önceside iş teklifi aldım diyorum ki işe gireyim para biriktireyim düğüne kadar mahkeme açarım kendi param ile epilasyona giderim spora gidip yağlarımı yakıp bacak bel ineltip vücudumu kas yapmadan sıkılaştırırım daha sonra bir miktar param olur üzerini ailem tamamlar ve bu cinsiyet belirleme birimi olan özel bir üniversitede hormon tedavisi görüp ameliyatımı olurum ve arkadaşlarım akrabalarım ailem kabul edipp destekçim olsalar dahil tüm şehire kimliğimi alıştıra alıştıra kendimi kabul ettiririm ama bir yandanda insan diyor ki dünyaya bir kez geliyorsun zaten 23 yaşındayım gençliğim elden gitmeden bir an önce kişiliğini ve kimliğini bul diyor acaba hangi seçim doğru olur lütfen cevaplayın benim için çok önemli

• bence beklemelisin
    25% (4)80% (4)38% (8)Oy Ver
  • gençliğin gitmeden bir an önce ol
    75% (12)20% (1)62% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
güncellllllllllllllllllllllll
güncelllllllllllllllllll

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence bir süre erkekliğin tadını çıkar ondan sonra olursun anlayışlı bir ailen oldugu için şanslısın bir süre bekle nasıl olsa istediğin olacak

0|1
    0|0
Yükleniyor...