Daha once hic starbucksa gitmedim?

Biraz asosyalim ve daha once hic gitmedim gidince nasil oluyor kasaya gidip siparis mi veriyorsun yoksa masaya oturup servis mi oluyor hic bilmiyorum bir yardim

0|1
8|13

En İyi Kız Görüşü

• Büyük bir kayıp değil hiiiç takmana gerek yok :) zaten aşırı şekerli kalorili çoğu içecekleri ve biraz pahalı ama denemek için gidebilirsin tabi olur arada :)
    Kasada siparişini veriyorsun ödemeni yapıyorsun, ismini soruyorlar bardağın üstüne yazmak için, kasanın yakınında hazırlıyorlar içeceğini ve bitince isminle çağırıyorlar seni alıyorsun :) hazırlanana kadar ayakta bekleyebilirsin veya kasaya yakın yer bulursan oturup beklersin orada içmeyi düşünüyorsan yoksa alıp çıkarsın :)
    Afiyet olsun şimdiden :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• kasaya gidiyorsun sipariş veriyorsun ödemeyi yapıyorsun bardağına ismini yazıyorlar kahven hazırlanıyor bitince alıyorsun kasanın biraz yakınında yapıyorlar zaten ne içeceğine tablolardan bakabilirsin ama ilk gideceğin için filtre kahve sade ya da sütlü küçük boy 5.25 tl dene boyutu zaten yeterince fazla vakit güzel geçer

0|0
    0|0
  • kasaya gidip istediğini söylüyorsun, parayı verip yandan bir yerden alıyorsun siparişi, adını soruyorlar bardağına yazmak için şaşırıp size ne deme sakın :)

0|0
    0|0
  • daha önce gitmediğin ortamlara gidiyorsan insanları gözlemle yanındakinin adımlarını takip et çok zor olmasa gerek.

starbucks self servis pek bir numarası yok

0|0
    0|0
  • ben gittim 18 liradan 36 lira girdi kahve laan bildiğimiz bimden 10lü neskahve alıp 1 yıl boyunca içerdim o parayla aykü

0|0
    0|0
  • Git bro

0|0
    0|0
  • Self servis

0|0
    0|0
  • Self servis sen alıyorsun sıraya girip.

0|0
    0|0
  • Bende gitmedim salla

0|0
    0|0
  • Self servis kasada siparişi verip yan taraftan alıyorsun kahveni

0|0
    0|0
  • Kasadan Kendiniz Alıyorsunuz Da Gitme Daha Iyi Kaziklarlar:)

0|0
    0|0
  • Yeriim böyle soruları ya :)

0|0
    0|0
  • aman sanki o da dertmi normal bir yer işte, anca adı var bir

0|0
    0|0
  • önce sipariş veriyorsun. hazır olunca seni çağırıyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Self servis sen alıyorsun. Bizim okulda var da ben kantinden kahve alıp starbucksta oturuyorum. Kazıklanmaya niyetim yok.

0|0
    0|0
  • Bu sayfada starbucks neden bukadar önemli bir kafeymis gibi abartiliyor anlamadim.. gidiyosun zaten tabelalar önünde.. hem sana yardimci da olurlar kesin

0|0
    0|0
  • gidip kendin alıyorsun canım o yüzden bende gitmedim paramla 1 kahveye dünya para vericem garsonluğunuda kendim yapıcam o yüzden gitmem

1|0
    0|0
  • İstediğin kahveyi kasadan alıp parasını ödedikten sonra ister oturursun ister oturmazsın ama oralarda kasmana gerek yok Aa sen bilmiyormusun demez kimse merak etme 😉

0|0
    0|0
  • Kasada servis

0|0
    0|0
  • Ben de gitmedim bosver gitme.
    Kahve de sevmem

0|0
    0|0
  • bir kahveye 15 tl vercek misin yapcak misin bunu :(

1|0
    0|0
    • amaç kahve değil ki amaç etiket, starbucks etiketi taşımak için türklerden daha aşağılık kompleksi hisseden millet bulabilirler mi? yapıştır fiyatı nasılsa gelip alır kerizler.

Yükleniyor...