İnsanlar tipimle dalga geçiyor çok canım sıkkın :(?

Bugün gene oldu genelde kızlar yapıyor bunu erkekler gene daha iyi ama kızlar yapıyor sevgilisi yanında mesela bana bakıyor gülüyor cirkin değilin ama tipim komik yani işte bende farkıdayım cok canım sıkılıyor yolda yürüyemez oldum insanlardan kaçmaya başladım cok yoruldum artık inanın cok zor geçiyor günler bir bilseniz yanlızım su dünyada resmen...

Güncellemeler:
Gncl

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Hiçbirini takma

0|1
    0|0
    • Tek başıma hissediyorum kendimi cok kötü yapıyor buda beni insanlardan kaçıyorum

• Oturdum tek başıma banka cok doldum

• Otur kafanı dinle

En İyi Erkek Görüşü

• Bana da tipsiz dediler, evrimi parçalayıp önlerine koydum.

0|1
    0|0
    • Nasıl oldu o

• Bundan 4 yıl öncesine kadar tipsiz lanet adamin tekiydim ama şimdi yüzümde bir nur var hem kalbi hem yüzü güzelleştiriyor namaz

• Benimde acilen başlamam laızm amamşli dua biliyorum sadece

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Görmeden birşey diyemicem ama tipin nasıl komik? Yani giyinim tarzın mı farklı yoksa güler yüzlümüsün? yoksa biyerinde birşey mi var? Ama aldırış etme yani sonuçta gözlerini kapattın mı beyninde sadece kendi sesini duyabilirsin ben öyle yapıyorum birşeyler düşünmek daha güzel öyle zamanlarda hani herşeyin bok olup üstüne geldiği zamanlarda...

0|1
    0|0
    • Güler yüzlüyüm insanlarla aram iyi kimseyi kırmam ama kafa yapım şekli mi komik geliyo acaba cizgi film karakteri gibi mi geliyo bilmiyorum buna gülüyolar gülenlwr galba.

• Onların sana verdiği değeri düşünme zaten, insanlar ailen bile çıkarcı olabiliyor çoğu zaman seni zora koşarlar sen onların verdiği değeri boşver kendine değer ver önce kim ne demiş kim neye gülmüş fazla takıntı haline getirme çalışıyorsan işine okuyorsan dersine bak eğlenmek istersen zaten kimseyi sikleme boşver kafana göre takıl yani kimin ne dediğini taksak ohoo hiç yaşamayalım ozaman :D

• Cok haklısın da işte :( :(

• neyin var paşam.

0|1
    0|0
    • Hocam yüzüm kafa yapım değişik geliyor galba bu sadece

• ya bırak üzme kendini. sağlıklısın buna bak sen hepsinin mk. ben dalga geçenlerin

• Haklısın hocam teşekkür ederim unuturum bunuda bir iki güne

• Takma kimseyi kardeş sanki onlsr çok iyi

0|1
    0|0
    • Haklısında işte yanımda bir kişi olsa Şu an belki böyle düşünmicem ama tek olunca böylr oluyo

• Inşallah kardesim saolsın...

• Eyvallah dostum

Yükleniyor...