Kızlar evlenmeden ilişkiye girdiğinizde yeni sevgilinize neden hataydı diyorsunuz?

İlişkiye girdin belki de aşıktın ona. Bir erkek birçok kez ilişkiye giriyor ve hataydı demiyor. Sen neden hataydı tek seferlikti gibi kendini savunma cümlelerine geçiş yapıyorsun? ?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeğin kendisini kabul etmemesini korkup, şeytanın gizli askeri olduklarını saklayıp, erkeği kandırmak için öyle diyorlar. Bir kız nasıl hatayla hem soyunup hem de birisiyle yatağa girebilir? Kızlar şeytanın gizli askerleridir, bu yüzden karşısındaki erkeği kandırmak için melek rolü yaparlar.

1|1
    0|0
    • Peki o zaman sana şöyle bir soru; sevdiğin kız gelip ben daha önceki sevgilimle ilişkiye girdim ve bundan dolayı da bir suçluluk hissetmiyorum. Ne dersin?

• Birşey değil :)

• Eig için teşekkür ederim bayan gizli :-)

Erkekler Ne Diyor 7

• Güya erkeğe yaranmaya çalışıyorlar yaranacak ne varsa artık

2|0
    0|0
  • Bahane. Tabi o diyince karşısındaki inanıyormu bilemeyiz

1|0
    0|0
  • Sen neden bu soruyu açık soracak kadar cesur değilsin de diğer kızlardan cesaret bekliyorsun?

0|0
    0|0
    • Bunun cesur olup olmamakla alakası yok. Her soru sorduğumda hesabıma mesajlar yağıyor ve gerçekten sıkıldım bu durumdan. Ayrıca sorduğum soruda utanılacak bir şey de göremiyorum.

• Hala bu soruyu sorarken utandığımı düşünüyorsun ki bu da senin zihniyetini gözler önüne seriyor. Benim konuştuğum insanlar gayet rahat insanlar onlardan çekinmiyorum. Senin zihniyetinden olanlardan çekiniyorum daha çok ve şu an gerçekten kendimi tebrik ediyorum bu soruyu gizli sorduğum için. İyi günler.

• Bak sana ne diyorum, eğer onlardan çekinmiyorsan ve mesaj gelmesin diye bunu yaptıysan, takipleşmediğin kişiler sana mesaj atamaz. Onu kapatırsın olur biter. Demek ki sen burada herkesten gelen öesajlara açıksın ve kendini takiptekilerle kısıtlamak istemiyorsun anlaşılan. Senin zihniyetine iyigünler bende tebrik ediyorum.

• hayır ilk seferlik hatadır da sonra devam ederse bu yanlışa girer

1|0
    0|0
  • nasil kandiracak erkegi baska turlu

0|0
    0|0
  • Yani demi istedim yaptim de gitsin. Sonrada oda gecsin üstünden 😀😀

1|0
    0|0
    • Ya bilmiyorum bu cinsellik konusu bana pek de devlet meselesi gibi gelmiyor.

• Zina yapan zina yapanla evlenir dinen böyledir. Bakir olmayan biri bakire istemesi saçma olur. Ama ilkler unutulmatacagi için erkekler bunu kabullenmekte cok zorlanirlar hatta kabul etmezler. Devlet meselesi diye bişey yok bu herkesin kendi karari. Bu sitede boyle olduguna bakma. Dışarda herkes kendi basinadir. Kimse kimseye demez ki sevgilim bakire değilmiş diye.

• evet yapmayın bu savunmayı, direk ben kaşarım deyin :D

0|0
    0|0
    • Yani her ilişkiye giren kıza kaşar gözüyle bakıyorsun. Peki sen bakir misin?

• Hiç de saygı duyamadığım bir zihniyet ama her neyse. İyi günler...

• duygularımız karşılıklı :) neyse iyi günler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...