Uçağa binerken nelere dikkat etmek gerekir?

İlk defa uçağa binecegim. yanimda neler goturmeliyim? yanimda ilaç alabilir miyim? ilaç reçetesini yanında bulundurmak zorunlu mu?

0|2
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• dış hatlarsa pasaportu unutma, değilse fotolu bir kimlik şart,
    100ml üzeri sıvı alamazsın yanına
    ilaçlarına bişey demezler, tabi bir çuval götürmüyorsan :)
    silah bıçak çakı çakma kabine alınmaz,
    bide el çantası 2 olursa bazı havayolları arıza çıkarıyor tek almanda fayda var :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Pijama ve yastık yorgan şart. Paraşüt ve çekiç götürmen lazım olurda uçak düşer sen pencereyı kırıp atlaman gerekicek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Alabilirsin ilaç.

0|0
    0|0
  • geç yerine otur neye dikkat edecen

0|0
    0|0
  • Eger ustsolununum yollarindan ragatsizligin varsa bira etkilenebilirsin basictan oturu. İlac icin reeteye filan gerek yok sadece delici ve yanici madde bulundurmayacaksin sorun cikarsa xagirirlar zaten. 😉

0|0
    0|0
  • Alabilirsin sorun olmaz, bavuluna koyduğun taktirde hiçbir sıkıntı yaşamazsın

0|0
    0|0
  • biniyon jet motor bir açılıyor roketliyor 980 bin bar basınçla aha böyle
    https://www.youtube.com/watch?v=wRH0eDrNjSY

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar baya söylemiş. Şart değil ama kemersiz bir kıyafet seçmen, çizme bot vs giymemen kontrol kuyruğunda beklerken montunu falan çıkarman islerini kolaylaştırır

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ki bende hiç uçak ile yolculuk yapmadım. .. :( Bilgi verirseniz sevinirim ;-) :-)

0|0
    0|0
  • Bende binmedim knk bilmiyom =/ sjjs

0|0
    0|0
  • Korkularının üzerine git adamım. Korkacak hiçbir şey yok

0|0
    0|0
  • Sadece kalkışta miden biraz ağzına gelebilir ancak uzun sürmez sadece arkana tam yaslan tam havalandiginda alışıyorsun kremela

0|0
    0|0
  • paraşüt al

0|0
    0|0
  • sakin olmalısın rahat heyecan yapma limon sık binmeden önce 10 dk önce iç nabzını tansiyona iyi gelir böylece kan basıncını düşürür sakin kalmana yardımcı olur

0|0
    0|0
  • İlaç alırsın bacım başbakanlığa girmiyotsun metal esya bulundurma mümkünse telefonunu kapat o kadsr

0|0
    0|0
  • iç hatlarda mı dış hatlarda mı uçucaksın?

0|0
    0|0
    • iç hatlarda sıkıntı olmaz ilaç alabilirsin eger bagaj a vericeksen parfum veya krem alabilirsin yanına alıcaksan sıkıntı yok.. 1 saat önce git check in yaptır bilette yazan kapı numarasına güvenme bilbordlardan uçagın kapısının nerden açılcagını kontrol et..

• bence 2 tane paraşut al uçar düşerse 1 açılmasa dğeri açılır

0|0
    0|0
  • telefonu kapat

0|0
    0|0
  • Sağ ayakla girmelisin

0|0
    0|0
  • Sağ ayakla girilir uçağa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sakız al yeter :D :) kulakların çok tıkanıyor. Ben ilk bindiğimde çok fena tıkandı ve ağrıdı. O yüzden ne yap ne et aman sakızı unutma :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...