Bir akıl verseniz?

Evle ilgli miras durumu war. Babam vefat etti küçükken. Abimle ben varız. Ama görüyormki son zamanlrda evde herkese abime yatırım yapıo bana babamdan kalan paylarma bile göz diktiler. Halam bekar herseyini abime verio. Kalkmş bana dioki abimle halam şu hakkını da ver araba alcam ben sana yardım ederim. Sabah dedim en sonnda eyw abi edersn güvenm sonsz ama herkes kndini sağlama alıo geleceğini kurtarıo topu topu 3,5 i de bnden alıosnz ben napcam dedim yarın öbür gün kbakmayn dedim evi verdim dha napaym. Halamla tartıstk sabah en sonnda dedim ya bir kerede benm hakkımı koru hep abim hep abim neden ayrımclk dedim bir ton laf etti yok nankörmşm yarın öbür gün evlenckmişm en snnda bende dedim bu eve elin oğlu geleckse yengem el kızı diilmi 😕 napcam ben? Kötü oldm..

Güncellemeler:
bu konuyu abimle konustum. butun rahatsız oldugum konuları güzellikle söledim. kbakma dedim bundan sonra almadıgım hiçbir şeye imza atmıycam. Derdim para değil.. Derdim para olsa butun köydeki tarlaladaki haklarımı sana vermezdm ama halamın yaptıgı da normal değil.. bu ayrımcılıgı hissediyorum ve söz ver bana 2tane cocugun var bu ayrımcılıgı onların arasında yapma %50,%50 ver kime veriosan, kız oldugu içinmi dedim..

0|0
6|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sakın verme akıllı ol

#Türkerkeğii

0|0
    0|0
    • Adam gelmş babamdan kalan arsa hakknı bana ver sana bir miktr para vereyim dio araba alcakmş. Yok dedim ben para diil toprak istiyorm o parayı harcarm ben sen bana ver ben sana para vereyim dedim yok dedi ii dedim bnde nde yok. Halam hakknı verio sana dha ne istşon dedim

• Kaç parsel m2 söylersen sana tahmini bir fiyat vermek istiyorum ve imarlı mı?

• Evet imara girmş bilmiorm ama paydan 12,5 düşüo abimle bana

En İyi Kız Görüşü

• haklsn canım türkiyede bu problem bitmiyor mahkemeye versen yarı yarıya alırsın

0|0
    0|0
    • Bnu istemiorm abimdir ikimiziz sadece ama adam doymuor hep bana hep bana

• öyle bir insana kıyılır kuzu

Erkekler Ne Diyor 1

• sakin verme abine haklarini ne kadar payin varsa al halan abine destek atiyorsa anlasiliyorki saglam bir ev muteahit falan gelip yeni bina yapabilir 2 3 daire falan verebilir millet kurt olmus seytan olmuş sakin verme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Tesir altında kalmayın lütfen hakkınizı koruyun. Onların bunu istemesi de düşündürücü. Yarınların ne getirecegini bilemezsiniz.

0|0
    0|0
  • evin tapu hakkını tamamen abine mi verdin yani

0|0
    0|0
    • Tamamı diil şuanki ev kısmndan zamannda abimdr diyip verdm banada 1 daire vereckmş güya eyw sağol dedim. Köydeki ev tarlalar onn verdim şimdide babamdan kalan arsayı istiyo.

• kız sen kafayı mı yedin? ne demek verdim niye verdin

• ne dairesi sen neye güvendinde verdin Allah aşkına sana hiç bir şey vermeyecek

• Mirasından hiç birşey vermemeliydin...

0|0
    0|0
  • Verme hakkını abin seni koruyup kollayacagina paranı yeme derdine düşmüş. Ben malımın hesabını biliyorum kimse karışmasın bana diye tavrını koy hakan yerini bilsin. Elin kızı yiyince dert değil elin oğlu yiyince mi dert olmuş mal mülk !

0|0
    0|0
  • Kiz cocuklarindan ne istiyolar yeter yaa 😠

0|0
    0|0
    • Onlara göre haklılar herkes erkek çocuklrna yatırım yapıo

Yükleniyor...