Bir akıl verseniz?

Evle ilgli miras durumu war. Babam vefat etti küçükken. Abimle ben varız. Ama görüyormki son zamanlrda evde herkese abime yatırım yapıo bana babamdan kalan paylarma bile göz diktiler. Halam bekar herseyini abime verio. Kalkmş bana dioki abimle halam şu hakkını da ver araba alcam ben sana yardım ederim. Sabah dedim en sonnda eyw abi edersn güvenm sonsz ama herkes kndini sağlama alıo geleceğini kurtarıo topu topu 3,5 i de bnden alıosnz ben napcam dedim yarın öbür gün kbakmayn dedim evi verdim dha napaym. Halamla tartıstk sabah en sonnda dedim ya bir kerede benm hakkımı koru hep abim hep abim neden ayrımclk dedim bir ton laf etti yok nankörmşm yarın öbür gün evlenckmişm en snnda bende dedim bu eve elin oğlu geleckse yengem el kızı diilmi 😕 napcam ben? Kötü oldm..

Güncellemeler:
bu konuyu abimle konustum. butun rahatsız oldugum konuları güzellikle söledim. kbakma dedim bundan sonra almadıgım hiçbir şeye imza atmıycam. Derdim para değil.. Derdim para olsa butun köydeki tarlaladaki haklarımı sana vermezdm ama halamın yaptıgı da normal değil.. bu ayrımcılıgı hissediyorum ve söz ver bana 2tane cocugun var bu ayrımcılıgı onların arasında yapma %50,%50 ver kime veriosan, kız oldugu içinmi dedim..

0|0
62

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...