Tövbe etmek istiyorum?

Arkadaşlar ben ergenlikten beridir istimna yapıp kötü şeyler işliyordum. Eğitim durumumda başarılı olduğum için kendimi hep büyük görüp başlarıyla alay ediyordum. 18 yaşımın bana getirdiği olgunlukla pişman oldum nasıl tövbe etmeliyim yardım?

Güncellemeler:
Arkadaşlar teşekkür edeirm tövbe ettim namaza da bşladım artık insanlarla da iyi anlaşıyorum yani çok sağolun..

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Pişmansan pişmanlıkta bir tövbedir, için rahat etcek şekilde istiyosan güzel bir abdest al iki rekat namaz kıl aç ellerini dök içini Rabbine samimiyetle pişmanlığını kalbine diline getir, ağlayadabilirsen ne âla, ümitsiz olma, sen İman etmişsen Allah a ondan başka kapın olmadığına defalarca günahta işleyip tövbe etmeye devam ettilce Allah ta affetmeyede devam etcek

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Önce istiğfar et. Sonra bu alay ettiklerinden yapabilirsen helallik iste sonrada güzel bir hayat sür. İnsanlara iyiliği güzelliği yönlendiren insanlığa faydalı işler yap.

0|0
    0|0
  • abdest al namza durmadan önce 25 estafurullah çek 2 rekat namaz kıl 25 estafrullah çek gözlerini kapat kalp diliyle allaha yalvar pişman o0lduğunu tekrar et

0|0
    0|0
  • En ii tövbe, içten ve samimi şekilde yapılandır. Bunun öncesinde gusül abdesti alıp iki rekat namaz kılmak da ekstra güzel olur. En önemlisi de hatayı elimden geldiği kadarıyla tekrar etmemektir. İçinden geldikçe tövbe etmeyi de ihmal etme.

0|0
    0|0
  • Zina gibi mi?

0|0
    0|0
  • 18 yaşın sana verdiği olgunluğa dayanarak töbe et ve günahlarından arın çekirge

0|0
    0|0
  • Sen yeter ki pisman ol ki tevbeler kabul buurunsun.

0|0
    0|0
  • Off off yazik olmus tövbe et tabi

0|0
    0|0
  • Once abdest al iki rekaat namaz kil sonra ac elini pismanlikla tovbe et

0|0
    0|0
  • bize değil ALLAH'a döncen.!!

0|0
    0|0
  • Tövbe et olur boyle şeyler onemli olan ders cikarmak

0|0
    0|0
    • çok mu günah oldum tövbe etsem ve bir daha yapmayacağıma Allahın sevdiği kulu olabilir miyim?

• Tabiki onemli olan hatani anlaman ve tekrar etmemek

• Kalpten edebilir ve dogru yolu bulmak icin daha cok arasitmali olgunlasmalisin artik cocuk degilsin

0|0
    0|0
  • etme!!! daha ne isyanlar edeceksin !!!

0|0
    0|0
  • bu olgunluk nasıl bir anda geldi..

0|0
    0|0
  • İçten bir şekilde secde ederek Allahtan günahlarının af olunmasını iste

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 3 parmağını aynı anda burnuna sokuyorsun sonra da 3 kere tövbe diyorsun

0|1
    0|0
  • Abdest al Namaz kıl ve ardından aç ellerini Rabbine ne geliyorsa icinden söyle tüm kalbinle tövbe et Rabbim sen Rahmansın sen Rahimsin sen merhametlilerin en merhametlisisin affedicisin affetmeyi seversin ne olursun beni de affet yaptigim tüm kotü seyler icin tövbe ettim sen tövbemi kabul et Amin

1|0
    0|0
Yükleniyor...