Ingiliz erkegi ile sevgili olmak icin ne yapmak lazim 😧?

Turklere guvenim kalmadi cevremdeki arkadaslarim yuzunden oyuzden ingiliz fransiz italyan erkekleri nasil olur rus

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Valla rusların senelerdir içinde yaşıyorum, ruslar biraz maymun iştahlı, eğer eğitimliyse sevgilisine düzgün davranan, ama bizdeki gibi kanka olanları bizimkilerden hallice, kadınları gözünde büyütmeyen, sürekli ilgi göstermeyen, sevgililiği falan karşılıklı anlaşma gibi gören tipler.

İngiliz bir kız bana ingiliz erkeğinin temkinli, karşı tarafı rahatsız etmemeye çalışan yapıda olduğunu söylemişti ki türkler hakkında ilk farkettiği şey malum laubalilik.

Avrupa'da en iyi sevgililerin italyanlardan çıktığı söylenir hep.

Fransızlar hakkında bildiğim tek şey dallama olmaları, böyle bir ünleri var.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Rus ve italyan erkeklerini bilmem ama ingiliz ve fransiz erkeklerinin kisiliklerini iyi bilirim.
    Her ırkda iyi durust olanlar gibi olmayanlar var.

Turk erkeklerine gelince siz benden daha iyi tanirsiniz onlari ama bence durust olanlari da var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bizim insanımızın kötü olanlarını elle seçmiş üzülmüşsün sen şimdi yabancılarında kötülerini elle özenle seçeceksin o sebeple kötülüğü milletimiz de aramak yerine kendinde ararsan önündeki süreçte ingiliz koca bulamayacağını farz edersek daha mutlu olursun

0|0
    0|0
  • Bulamazsın

#Türkerkeğii

0|0
    0|0
  • ılgılızce bılmek lazım kanks

0|0
    0|0
  • İyi olabilir amma onlar sıkıntıya gelemez idmanlı değiller türk kızı tribine katlanamazlar. Vazgeç bu sevdadan hatça

0|0
    0|0
    • Niyeyse yabancılara bizdeki kadar kezbanlık yapmıyor çoğu türk kızı. Zaten bizdeki tribi yapanı iki dakkada kıçına tekmeyi yediğinden mecburlar.

Olay aslında sıkıntıya gelememek de değil, bizdeki romantizm anlayışı yok onlarda. 'Sevgilim benim için fedakarlık yapmalı, çabalamalı, ilişkimiz için bir tek ben çabalıyorum, ne yapacağımı bilmiyorum' diye mal mal saçmalayan hatun nüfusu az onlarda. Algoritma basit, ilişkiden memnun muyum? Karşı tarafın beni rahatsız eden özellikleri var mı? Kabul edilebilir bir iletişimimiz var mı?

Bu sorulardan çıkan denklem devam etmeyi makul gösteriyorsa ilişki devam eder, ilişki taraflara zarar verir hale geldiyse 'Tamam uzatmayalım bitsin bu iş' der, bir süre buruk biçimde yaşar sonra toparlanır hayatlarına devam ederler.

Olay basit yani.

• @Ragnar_Lodbrok good job ragnar 👍

• I can't stand the Turkish men anymore

cümlesini

A kant stand dhı tööğkiş men animoğ

şekilde okuman lazım.

1|0
    0|0
  • biliyorsun ne yapacağını

0|0
    0|0
  • İngilizce bilmek lazım

0|0
    0|0
  • İngiliz erkekleri seni ne yapsın haspam

0|0
    0|0
  • onların güvenilirlik sertifikası mı var?

0|0
    0|0
  • İyi olur iyi olur. Bir de kabuklusunu ye bakalım. Hangisi hoşuna gidecek.

0|0
    0|0
  • ingilizce bilmek lazım önce :/

0|0
    0|0
  • Erkek mi denir onlara, erkek adam dedigin turk olur

0|0
    0|0
  • Sen hiç Anadolu erkeği sevdinmi?

0|0
    0|0
  • Türkden şaşma