Esimin ailesine nasil davransam bilemyrm bana yardm edermsnz?

Benim esim sonradan musluman olms biri ailesi hristiyan gecen hafta esimin dogumgunuydu annesi ona incil yollams. Cok rahatsz oldm. Nasl davranmalym?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Eşin çocuk değil ki bunu oku veya okuma diyesin. Zaten adam yeterince olgun biriymişki din değiştirmek gibi kolay kolay kimsenin yapamayacağı birşeyi yapmış. Bence sen hiç mudahil olma, adam zaten incilin ne olduğunu bilerek islama geçmiş..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Eşin hristiyanlığa geri yönelecekse ve incil onu şüpheye sokacaksa incilin evinizde bulunması yanlış olur, ama şöyle de düşünebilirsin Kuran-ı Kerimi ve Incili okuyup yanlışı doğruyu gösterip onu dinimize daha çok yakınlaştırabilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Niye rahatsız oldun ki ne var bunda

0|0
    0|0
    • sonucta esimn musluman oldugunu biliyor ve bunu degistirmek istiyor

• İstesin esin neyin doğru olduğunu bildikten sonra ne önemi var ki

• Yollasın boşver. Daha iyi işte karşılaştırma yaparsınız

0|0
    0|0
    • onceden okums zatn cok okuyan biri esim

Kızlar Ne Diyor 2

• Nişanlıydım ve dün yüzüğü attım çok mutsuzum

0|0
    0|0
    • uzuldm canm evlenp ayrilmaktn iyidr o zaman cocuk falan olurdu daha zor olurdu. zamanla mutsuzlugun gecr

• kadına kızma aslında sonuçta oda kendi dininin gerçek olduğuna inanıyor eğer eşin kararı düzgünce verdiyse zaten dönmeyecektir bu durumda normal konuş onunla ve ben evli değilim yanlış yönlendirmekte istemem ama bir olay olduğu zaman üstünü örtme eşinle paylaş. Sonra anlatmıyorlar kadın sorunlarla tek başına ilgileniyor olaylar büyüyor vs buna gerek yok. Yani olayları düzgünce paylaşmalısınki konuşup ortak bir tavır oluşturabilen

0|0
    0|0
Yükleniyor...