Arabayla yol kavgasında çok büyük tehdit edildim.. çok olmasada azıcık irkildim ne yapmalıyım?

otomobille geçiş hakkı benim olduğu halde ve azami hızın 50 olduğu yerde belki 110 120 ile ya roys roys ya da linkoln olduğunu tahmin ettiğim arabayla burun buruna geldik.. çarpmasına 1 santimetre kala durdu.. sinirlendim bağırıp çağırdım.. yanımdada kız arkadaşım var.. sonra kapı açıldı ve arabadan 50 küsur yaşlarında epey gösterişli kocaman mavi gözleri olan aynı zamandada epey yakışıklı bir adam indi.. baya ustalaşmış yarı bozuk şivesi ve etrafta yankı yapan dolgun sesiyle.. sakin ol delikanlı dedi.. sen gençsin dedi.. bana benimle kimse böyle konuşamaz dedi.. sen beni tanımazsın ama ben hepinizi tanırım.. istesem bir işaretimle seni şuracıkta gebertiveririm, akıllı ol.. ben bulgar dedi.. ben çok güçlü bir adamım kimsenin kendisine gücünün yetmeyeceğini söyleyip arabama binip uzamamı söyledi.. aksi takdirde çok pişman olağımı söyledi.. sonrada aferin sen çok akıllı bir çocuksun deyip adımı söyledi ve doğru söyledi.. nereden bildiğini anlamıyorum? siz olsanız ne yapardınız? psikolojim bozuldu ne yapmalıyım..

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• ya bizim burada hep boyle degishik insanlar var ama gece gece okudum benide urkuttun ya :(

0|0
    0|0
    • sen adamı görücektin.. eminim ki hayatımda böyle değişik bir adam görmedim dersin.. 7bin silindirlik makam arabasından indi adam.. değeri iki trilyon vardır :) yahu gözleri çok ilginçti..

• bak işte onu bende anlamadım.. çok değişik bir eğitimden geçmiş olabilir.. normal bir adam olsaydı zaten ben onu haşlardım böyle bir durumda ama bu adam hiç dayak yiyecek devrilecek gibi durmuyordu.. böyle olunca erkekliğin % 99unu tüm damarlarımda hissettim :)

• cok merak ettim adami ha :D

En İyi Erkek Görüşü

• Polisi arasaydin

0|0
    0|0
    • aklıma gelmedi.. plaka yabancı idi..

• Bosver salla gitsin

• salladım zaten.. bana dokunmayan yılan bin hesabı..

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

• Yaninizdaki bayan:diyelim mehmet sakin ol demis olabilirmi?

0|0
    0|0
    • o nereden çıktı.. :) yok o bizim konuşup dost olduğumuzu zannetti olan bitenin farkında değil hisettirmedim..

• Bende dondum dicek bisey bulamiyorum ama bisey olmaz bence :)

• Hic birsey olmaz rahat ol

0|0
    0|0
    • ben hayatımda böyle adam görmedim.. resmen hipnoz eder gibi gözleri var.. derin devletle bağlantısı falanmı var dedim kendi kendime..

Yükleniyor...