Sizce bu işin bir çaresi var mıdır? (Lütfen bakınız.)?

Sürekli bir öfke hali içerisindeyim. Bazen o kadar nefret doluyorum ki birisini bile öldürmek istediğim oluyor. Geçenlerde babama sinirlendim ve üzerine yürüdüm. Nedeni ise her olumsuzlukta beni suçlaması ve beni diğer zıpır aile çocuklarıyla aynı görmesi. (olmadığım halde) Annem araya girmese saldıracaktım, annem zor tuttu. Babam olmasa keserdim o an onu. Yıllardır bir kere bile baba oğul olamadık, hiçbir zaman koçum deyip başımı okşamadı, beraber hiç vakit bile geçirmedik doğru düzgün. Hiçbir zaman sevgisini yüreğimde hissetmedim. Aynı şeyler abim için de geçerli. Hiçbir zaman abiliğini içimde hissedemedim. Hiç babam ve abimi sevemedim. Abi-kardeş olarak oturup konuşmuşluğumuz bile yok. Kız mevzusunu 2 sine de anlatmadım. Annemi ise birazcık seviyorum. Onunla da tam olarak anne oğul değiliz. Kaç sefer onlara sinirlediğimde duvarları yumrukladım bilmiyorum. Korktular hepsi... Onlara zarar vermekten kaçınıyorum ama bazen kendini tutamamaktan korkuyorum. Bu nefret hissi diğer insanlara karşı da oluşuyor bazen... Yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• oturup konunuslami sin bende annen baban abin. buraya yazdigin gibi onla da aktar bak degisim olursa tamam halolmustur... yok. degisim. yoksa piskologa git... konus! cunku. bunun farkinda olmak bile guzel... sizi anlayabiliyorum. bos gibi. bir his. var icinizde? heralde!

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• adamı pamuk gibi ederim gel yanima sinirlerini alirim ben senin !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende de oluyordu bunlar cipralex kullanınca melake gibi oluyorum. Sende görün bir doktora.

0|0
    0|0
    • Doktora görünmek istemiyorum. Başka türlü halledemez miyim?

• @Insider seni bir öperim çocuk bayılırsın uza lan buradan. :-D :-D :-D

• @_Vyrİ_ hıı. Kolaydı. Gel öp bakalım. 😀😀

• öfke kontrolü butonun bozulmuş senin

0|0
    0|0
  • Bende aynıyım

0|0
    0|0
    • Ben ileride ailemi hayatımdan çıkarmak istiyorum. İstemiyorum onları hayatımda.. İletişimi tamamen kesicem.

Erkekler Ne Diyor 2

• Psikiyatra gideceksin kardeş. Tek tük gördüğüm oluyor böyle öfke kontrol sorunu yaşayan insanlar. Seninki kadar ciddi seviyedekilerin sonu çok kötü oluyor. Gitgide yalnız kalıyorsun çevrende kimse kalmıyor. Geç olmadan önlem almanda yarar var.

0|0
    0|0
    • Yalnız kalmayı seviyorum. Sorun o değil. Sorun insanların beni rahat bırakmaması. Konuşmak istemiyorum zorluyorlar. Beni sürekli bir etkinliğe davet etmek istiyorlar.

• İyi şeyler değil bunlar. O öfkenin altında bir sürü sebep vardır ve bu sebepleri profesyonel yardım almadan gün yüzüne çıkarıp çözüme kavuşturman çok zor. Bir psikoloğa git anlat, kaybetmezsin.

• Bir çok sebep var evet... Güvenmiyorum insanlara..

• herşeyin bir çaresi vardır

0|0
    0|0
Yükleniyor...