Üniversiteye atla gitsem cool olur muyum, dikkat çeker miyim? çok güzel bir at buldum okula onunla gitmek istiyorum?

çok güzel tüyleri parıl parıl kül rengi bir at buldum.. sahibi benim eski tosbayla takas etmek istiyor.. takasa açığım.. onu alıp onu alıp üniversteye, cafeye, geceleri bara falan gitmek istiyorum.. kısacası belki her yere.. değişik bir akım, değişik bir tarz yaratırmıyım sizce?

Güncellemeler:
arkadaşlar düşündüm de üniversiteye eşekle gitmek daha mantıklı.. :)

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Ben rüyada da olsa bunu tecrübe ettim. Atla okula gitmek müthiş bir şey. Ilk başlarda herkes başına toplanıyor ata bir tur da ben biniyim falan diyolar fakat daha sonraları alışıyorlar sen de atını park ediyorsun önüne saman maman koyarak. Bence hemen takas etmelisin.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 5-6 sene önce okulda senin gibi biri vardı. Bildiğin atla gelirdi. Ben otostop çekerken görürdüm eleman düzlükte yardırırdı. Hatunların çoğunda ki hareket şu ; ağızlar açık "aaaa aa AT ! , adam ata binmiş olooooommm" eller ağızda " ay inanırmısın ahahah aaaaa " diye ünlemler tepkiler.

0|0
    0|0
    • evet ama okulda park ettiğin yerlere dikkat etmek lazım.. okulun çimlik alanlarına park edince çekilme ihtimali olabilir :) bu arada nerde bahsi geçen olay.. ve o kişi ne okuyordu :)

• farklı at dedin de acaba midilli falan olabilir mi :)

• Rengi farklıydı :) sanırım 3-4 tane atları var ailenin.

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 3

• Git git sevgilim diye tanıştırırsın arkadaşlarınla. Onlarda vay at gibiymiş hatta atmış derler. Ben derdim yani.

0|0
    0|0
  • İlk birkac seferde dikkat çekersin ama sonradan insanlar bikar.

0|0
    0|0
  • deniz gezmişi anımsattın. oda atla üniye sevdiği kızın yanına öyle gitmiş :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...