İstanbullular bakabilir misiniz acill? kaybolmak istemiyorum?

Atatürk havaalanından indikten sonra taksime gitmek için hangi araçları kullanabilirim? metro var mı? varsa nereden kalkıyor? ve taksime gitmek çin hangi durakta inmem lazım

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Havaalani metrosu ile yenikapiya geç ordan haciosman metrosuna bin taksim duraginda in :)

1|0
    0|0
    • teşekkürler :) peki havaş taksimde indirmez mi?

• ben teşekkür ederimm :)

• Rica ederimm :)

Erkekler Ne Diyor 12

• 0|0
    0|0
  • Havalima metrosuna bin zeytinburnunda in oradan hemen yanında kabataş tramvayı var ona bin son durak kabataşta in oradanda taksim finiküler metrosuna bin tam taksim meydanda durak var orada in.

0|0
    0|0
    • Otobüsle gidersen perişan olursun kaç saatte gidersin Allah bilir

• kızım olsa söylerdim heralde.
      ben sana en kısa sürede gidebileceğin güzergahı söyledim ister dinler ister dinlemezsin, diğerlerinin dediği şekilde dene bakalım kaç saatte gidiceksin taksime, hadi kolay gelsin.

• He çok param var diyosan bin taksiye direk git ama en az 100 tlyide gözden çıkar.

• Kardeş ya beni ara ya da doğru taksiye bin

0|0
    0|0
  • oncelıkle hava alanından ya taksıye ya da metroya bınıp yenıbosnada ınebılırsın ordanda emınonu taksım otobuslerıne bıner gecersın ok

0|0
    0|0
    • bı takıp ya da sms gelırmısın

• bı takıp gelırmısın azz

• raylı sıstemı arastırıyorum aktarmalı gıdıceksın taksıme baska yolu yok ya da taksı

• Ahl den metro ile istediğin yere gidebilirsin. Bakırköye kadar gidip otobüse binebilirsin mesela.

0|0
    0|0
  • Kim tarif edicek simdi

0|0
    0|0
  • Metro var yenikapı da in ordan aktarma taksim ya da şişhane e in

0|0
    0|0
  • havataşa bin direk taksime gidiyor

0|0
    0|0
    • ya da beni ara uygun fiyata götürürüm :D

• hadi ya baya uzunmus

• çok acil işin varsa götüriym ben.. 25 tlye götürürüm ;:D çay kahve ikramımızda var.. müzik.. wifi ne ararsan :D

• Atatürk Havalimanından metroyu kullan taksim durağı var orda inicen dahada bulamassan beni ara :))

0|0
    0|0
    • metro taksimde indiriyor mu?

• Metroda ne taksim durağı var lân, o metro gaziosmanpaşa güzergahına gidiyo bilmiyosan yorum yapma bari

• Seninle oturup burda var yok tartışması yapcak halim yok... var diosak var ses yapma yorum yapmak istiyosan normal kendin yorum yap !

• Havaalanı kapısından çık havataş otobüslerine bin 12 tl ver taksim meydan da in :)

0|0
    0|0
    • metro gitmiyor mu taksime?

• bilet felan almam gerekiyor mu? yoksa nakit mi geçer mi? ve kaç dk ye taksimde olurum

• Nakit geçer. İstanbul kart da geçer. Sanırım 45 dakikada orada olur. Bende 20 dakikaya orada olurum limonlu bahçede buluşalım :) ba bay

• Havalimanındam metroya bin Aksarayda in ve haciosmana giden metroya bin taksimdesin

0|0
    0|0
  • Ordan taksime otobüs var diye biliyorum güvenliklere sor yardımcı olur

0|0
    0|0
    • teşekkürler. peki atatürk havaalanından ortaköy beşiktaş kaç km? yani kaç dk ye varırım?

• hadi ya ciddi misin?

• İstanbul kocaman şehir avrupa yakasında ikiside birer uç ne sandın

Kızlar Ne Diyor 2

• havalimanı-yenikapı metrosuna bin, yenikapıda in, ordan taksime giden metroya bin, taksimde in

Aktarma yaptığın yerde hiç gün yüzüne cıkmayacaksın, inip okları takip edip tekrar bineceksin yenikapı hacıosman metrosu, taksim durağı var

1|0
    0|0
    • çok teşekkürler :)

• kart ne kadara çıkarılıyor? 2 gün felan kalıcam

• Bilmiyorum onu ya 10 falandır

• Metro havaalanın içinde. zatwn tabelaları rakipler metro yazıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...