Zevkler ve renkler tartışılmaz. Fakat?

Nedir bu Türk kızındaki keko sevdası arkadaşlar? Niye böyle teni yanık amele yanıklı tipler varsa beğeniyorlar? Millet beyaz tenli insanlara kakalamaya çalışır kendini bunlar da ortadoğulu tiplerin kucaklarına atıyorlar kendilerini. Anlamıyorum a dostlar bu nasıl bir kafadır lütfen birisi bana gelip açıklamasını yapsın yanınca daha mı seksi olunuyor ne bileyim kara tenli olunca çükümüz falan mı uzuyor nedir bunun hikmeti yav?

• Esmer
    69% (11)40% (4)58% (15)Oy Ver
  • Sarışın
    0% (0)20% (2)8% (2)Oy Ver
  • Kumral
    31% (5)40% (4)34% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Cevap vermekten korkmayın yav.

0|1
4|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Reis bu k*rtler acındırıyormuş kendini kızlara. İşte "bizi eziyorlar" falan. Bizim denyolar da inanıyor herhal.

0|0
    0|0
    • Moruk olay farklı ya. O da var da baksana kızın biri yine esmeri seçmiş. Keko sevdalıları yeminle.

• Öyleyse iş sende bitiyor. Gelecek nesilleri iyi yetiştirmeli. Çocuğuna özen göster, ahlaksız, bölücü, aşağılık bir ırka mensup keferelerle arkadaşlık etmemesini aşıla. Şimdilik bu kadar..

• Zaten öyle düşünüyorum dostum ya. Aksi takdirde bizim çektiğimiz sıkıntıyı çekecekler...

Kızlar Ne Diyor 3

• Kumral ve esmer iyidir. Hatta esmeri daha cok severim. Nedenini bilmiyorum. Bana daha tatlı geliyorlar :)

0|0
    0|0
    • Şimdi siz kızlar esmerler kaslı ne bileyim köşeli çeneli diye falan seviyorsunuz ama hepsi öyle değil işte :v ayrıca esmerlerin yarısından çoğu mahalle kekoları :v

• Kasli ve koseli ceneli diye degil elbette :)
      Kendi okulumdan ornek vereyim. Gayet iyi bir anadolu lisesindeyim. Orada keko bulman biraz zor. Esmer hos cocuklar gordum, gayet efendi, basarili, kasli da degil. Ne bileyim esmerler hosuma gidiyor işte. Ama bu kumrallar ve sarisinlar cirkin demek degil. Yanlis anlama

• Esmer candır.😌

0|0
    0|0
  • Erkeğe esmer olmak yakışıyor ama kara kuru olmayacak tabi. -_- Sarışın çok çiğ kalıyor, kumral olsun ama saçları gri boyalı olsun.

0|0
    0|0
    • İlginç bir zevk daha öğrenmiş olduk :D Gerçi ben de mavi boyalı saçları falan seviyorum ama tamamı değil seyrek olacak böyle :v

Erkekler Ne Diyor 2

• Yoo hepsi öyle değil bro

0|0
    0|0
    • Yüzde 80'i öyle bro ya. Babam astsubaydı benim 40'ın üzerinde il gezdim ve oralarda kaldım. Cidden aşağı yukarı her yerde durum böyleydi. İşin garibi kızlar doğuda kumral erkek iç anadolu ve batı kısmında esmer erkek arıyor.

• *(sebeb tenlerinin yaninca zenci erkeklere daha yakin olmalari...)

0|0
    0|0
    • Alaka peki :v

• Anlamıyorum ki hocam o nasıl bir yazma şekli :v

• anlasilan sen beyaz tenlisin o zaman esmer tenli erkeklere nazaran sansin cok az...

Yükleniyor...