Nasıl bir nefrettir? Dertleşmek istiyorum kafam cok karmasık? Annem?

Sıkıntım ailem. Aslinda annem annemle hic bir zaman dogru dzugun bir anne kiz iliskisi kuramadik kuramiyoruz bugun sabah kahvalti yaptiktan sonra anneme arkadasima gitmek istedgimi soyledim amacim disari cikip arkadasimi alip disarda gezmekti sevgilim zaten yanimda degil bunuda biliyor hayir gitmeyeceksin daha dun ciktin dedi evet dun saat 1 de ciktim evden evimle carsi arasi zaten yarim saat 3 bucukta geri donmemi istedi 1 saat carsda dolastim oda ayakkabi alma niyetyle. aldim geri geldim bana bunu bahane etti cevremdenmi etkileniyorum bilmiyorm arkadaslarim bu kdar ozgurken bn bu kdar nedn skılıyorum blmiorum onlarin bu beni engelleyip ksitlamari yuzunden geri donusu olmayacak hatalar yaptm belkde su an svdgm zannettgm birsne hayatmi adadim ama bunlari tek kabahatlisi onlar bni kucuk yasmdan beri hic anlamiyorlar bu yptgim hatayida anlattm bna yol gostersnler diye 6 gun sonra 18 ime girecegim ve hala kucuk cocuk muamelesi goruyorm evde durmya tahammulum yok bana seni oldurum gbi tehditler ikide birde o.. ka... gibi ifadeler kullanmalar yptgm hatanin buyuklgnu farkndym ama yptgm seyler icnde boguluyorum bna en kicuk hatamda zıt gelmeleri beni parcalio onlari seviyorum ama ayni zamanda nefrett ediyorum annemin beddualari yiznden kendimi olduresim var artik !!

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 29 yaşına girdim erkeğim bana bile çocukmuşum gibi endişelenirler az dışardan geç gelsem, anne baba bizim iyiliğimiz için karışıyorlar ama bunu başka anlayan bizleriz, sende ilerde anlarsın

1|0
    0|0
    • Anliyorum evet onlarin tarafindan bakinca cok iyi anliyorum ama yasima gore cokda sey istemiyorum ailemden onlar neden hic beni kendi yerlerine koymuo? emin ol anlamak bu degil

• Milletce öyle bir noktadayızki çoğumuz artık ne desek boş, umarım anlarlar seni

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayırlısı olsun

1|0
    0|0
  • Bizim ailede kız olmicaksın. Benim hatam bu işte. Kız olarak bu ailede dünyaya gelmek. Ben 11 12 yaşındaydım bizimkiler beni ilk okul 5. sınıfa kadar okuttu sadece ne orta okul ne lise ne üni. Hiçbirini okumadım. Bu devirde dev bir eksiklik bu benim için. Ve o yaşımda kapandım, ailrmin isteğiyle tabi. O yaştaki bir kız kendi isteğiyle mi kapancak? Keşke kensi isteğimle kapanmış olsaydım mesela bunu çok isterdim. O zamanlar kapanmak bana çok ağır geldi diğer arkadaşlarımdan dışlanmış hissediyodum kendimi. Aman sanki ortada arkadaş kalmışta.. Dışarı adımımı atmama izin vermediler dolayısıyla arkadaş diye bişey de kalmadı. Onları sadece balkondan izliyodum bensiz eğlendiklerini.. Yapcak bişey yok. Yani sen şimdi kısıtlanmaktan bahsediyosun ya ben Şu an 22 yaşıma geldim evde mal mal yaşıyorum sadece. Ne çalışıyorum ne okuyorum. Ne bir sevgilim var ne bir arkadaşım ne bir amacım ne bir hayalim ne bir umudum...

1|0
    0|0
    • Neden oturuyorsun evde mal mal soylemesi ayip 18 ine girmissin gidip aciktan liseye yazil bisryler yap boyle hayatmi olur ben senin yerinde olacagim degil 22 18 de cker gderdim evden karar senin gitmisim nereye gidevegim diyceksin seni yiprtan ailen seni anlamiosa snde anlma bn bekliyorum sadece 😕 yasimi

• elimizden bisey gelmez sen zora gogus germeye degil boyun egmeye alismissin ben fikrimi soyledim sadece hem gercekten seni sevdigine inandgn kisiden cokta eminsen hayatinin donum noktasi olabilir bu halin ilerde karsina cok kotu cikacak cocuklqrina aynisini istemesnde yasatacaksin yasadiklarini bence bir an once degistir zihniyetini.

• Aileme sorsan boyun eğen değilde herşeye karşı gelen asi biri olduğumu söylerler ironiye gel 😄 neyse boşver gitsin

Yükleniyor...