Nasıl bir nefrettir? Dertleşmek istiyorum kafam cok karmasık? Annem?

Sıkıntım ailem. Aslinda annem annemle hic bir zaman dogru dzugun bir anne kiz iliskisi kuramadik kuramiyoruz bugun sabah kahvalti yaptiktan sonra anneme arkadasima gitmek istedgimi soyledim amacim disari cikip arkadasimi alip disarda gezmekti sevgilim zaten yanimda degil bunuda biliyor hayir gitmeyeceksin daha dun ciktin dedi evet dun saat 1 de ciktim evden evimle carsi arasi zaten yarim saat 3 bucukta geri donmemi istedi 1 saat carsda dolastim oda ayakkabi alma niyetyle. aldim geri geldim bana bunu bahane etti cevremdenmi etkileniyorum bilmiyorm arkadaslarim bu kdar ozgurken bn bu kdar nedn skılıyorum blmiorum onlarin bu beni engelleyip ksitlamari yuzunden geri donusu olmayacak hatalar yaptm belkde su an svdgm zannettgm birsne hayatmi adadim ama bunlari tek kabahatlisi onlar bni kucuk yasmdan beri hic anlamiyorlar bu yptgim hatayida anlattm bna yol gostersnler diye 6 gun sonra 18 ime girecegim ve hala kucuk cocuk muamelesi goruyorm evde durmya tahammulum yok bana seni oldurum gbi tehditler ikide birde o.. ka... gibi ifadeler kullanmalar yptgm hatanin buyuklgnu farkndym ama yptgm seyler icnde boguluyorum bna en kicuk hatamda zıt gelmeleri beni parcalio onlari seviyorum ama ayni zamanda nefrett ediyorum annemin beddualari yiznden kendimi olduresim var artik !!

0|0
21

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...