20 yaşındaki kızımla sorunlarım var. Lütfen yardım edin. Ne yapmam gerekiyor?

Kızım 20 yaşında. Farklı bir şehirde üniversite okuyor. Ama genellikle birlikte oluyoruz çünkü okuduğu şehir ve yaşadığı şehir çok yakın. Normalde çok asabi değil. Ama bir süredir bana babasına kardeşlerine hatta anneannesine ve dedesine karşı çok asabi. Sadece bize değil erkek arkadaşına ve diğer herkese karşı çok asabi. Suçlu olduğunda bağırarak karşı geliyor. Sürekli sesini yükseltiyor. Birşey yapmasını istediğimde ona kötü birşey yapmasını istemişim gibi davranıyor. Karşı çıkıyor. Nasıl çözüm bulacağımı bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

0|0
1015

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• gittiği okulda oradaki ortamı az çok gördü maddi acıdan özgürlük bakımından kendinden üstün ve rahat kişileri gördü ilmi açıdan kendisinden ilerde olan kişileri tanıdı belki bunun ezikliğini yaşıyor olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Üniversite ortamı gerçekten değişik bir yerdir. Kızınız birden bu ortama düştüğünde affallamıştır eğer yaşadığınız yerle üniversitesi arasında yaşayış farkı varsa. Birden edindiği bilgilerle sizi beğenmemeye başlaması da bir ihtimal fakat ben daha çok ortama çok uyum sağlayamadığı için depresyon yaşadığını düşünüyorum. Kendini yetersiz görmesi muhtemel.. Bir psikolog ya da psikiyatriste danışmalı bence..

0|0
    0|0
Yükleniyor...