Birini kendinizden nasıl soğutursunuz uzaklaştırırsınız?

sizinle ilgilenen biri var bakışıyla gülüşüyle ama siz hiç pas vermiyosunuz mesafelisiniz buna rağmen hala daha bakıyo ve siz rahatsızsınız.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ben kızlardan hoşlanıyorum de :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• karşısında burnumu karıştırıp sümüğümü yerim. hala beni seviyorsa o adamla evlenirim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bak güzel kardeşim cici kardeşim bakıyosun bakıyosun pas vermiyorum. Sana bu işin olurunun olmadığını başka nasıl anlatabilirim söylesene kardeşim canım kardeşim de. bir de böyle el kol yap. Daha uzatırsa senin allahını kaydırrım sokuk de bir tane patlat

0|0
    0|0
    • öyle bir durum değil iş yerinde biri bana sürekli bakıyo çok ilgili gözleri gözlerimde hep ama ben hiç pas vermiyorum gayet mesafeliyim buna rağmen bakıyo üstelik benden üst konumda yaşı oldukça büyük evli ve çocuklu amacı ne benden ne istiyo

• stajyerim özel sektörde

• sarkıyo o zaman

• En yakin zamanda korunmak icin biber gazi tedarik et. O kisi evli ve yasi buyukse o ordamdan uzaklas. Icini karartmak istemem ama bazi erkeklerin gozu donuyo.

0|0
    0|0
  • sevginizi belli edin, usulca uzaklaşacaktır...

0|0
    0|0
  • Git yeter bıktım de

0|0
    0|0
    • iş yerinde biri bana sürekli bakıyo çok ilgili gözleri gözlerimde hep ama ben hiç pas vermiyorum gayet mesafeliyim buna rağmen bakıyo üstelik benden üst konumda yaşı oldukça büyük evli ve çocuklu amacı ne benden ne istiyo

• KaraktersiZ bir abaza , bunlar için kız olman ve nefes alman yeterli

• Çok başarılıyımdır bu konuda özel yöntemlerim var

0|0
    0|0
  • işte bu çok zor ben o kadar yakışıklı bir erkeğim ki kıza küfretsem bile gitmiyor

0|0
    0|0
    • iş yerinde biri bana sürekli bakıyo çok ilgili gözleri gözlerimde hep ama ben hiç pas vermiyorum gayet mesafeliyim buna rağmen bakıyo üstelik benden üst konumda yaşı oldukça büyük evli ve çocuklu amacı ne benden ne istiyo

• ama ben istemiyorum nasıl soğutucam onun yolunu arıyorum

• yanında geğir mesela

• yaşın 18 babam dışarı çıkama izin vermiyo dersin?

0|0
    0|0
    • öyle bir durum değil iş yerinde biri bana sürekli bakıyo çok ilgili gözleri gözlerimde hep ama ben hiç pas vermiyorum gayet mesafeliyim buna rağmen bakıyo üstelik benden üst konumda yaşı oldukça büyük evli ve çocuklu amacı ne benden ne istiyo

Kızlar Ne Diyor 3

• Yiyeceği çiğnerken ağzını aç göster ona.

1|0
    0|0
  • Terslerim aşağılarm laf sokarm rahatsz olduğumu belli ederim sende yap.

0|1
    0|0

• Oow 😷doyumsuz erkek demek ki çok kötü bir durum ya pas vermemeye devam et tersle onu birşey dese kalbini kırmaktan çekinme

• Geçiştiririm hemen soğur zaten.

0|0
    0|0
    • ben ne kadar mesafeli ve soğuk davransam da hala daha bakıyo benden ne istiyo amacı ne üstelik işte benden üst konumda yaşı büyük evli çocuklu utanmıyo da

Yükleniyor...