Ulkemizde kadinlarimiz neden bir et parcasi olarak goruluyorr?

Neden kullanmk icn bir caba icerisinde insanlar oysaki sevmk sevilmk gibisi yokdur

1|1
8|16

En İyi Kız Görüşü

• Kadınlar kendisini manav meyvesi gibi sergiledikleri için. Saygı sevgi görmek istersek ona göre hareket etmeliyz, tabiki bu sadece kadınların suçu değil ama ekrkekleride yine bir kadın yetiştiriyor.

0|0
    0|0
    • Haklisn kardesim istisnalar var ama genelleme yapmamak gerekir

• Bir kadının giyiminden çok bakışları oturup kal kışı duruşu ve hareketleri nasıl bir karaktere ve duruşa sahip olduğunu daha çok ele verir. üstünde giyisi olarak ne taşıdığı değil için de nasıl bir ahlak taşıdığı önemli.

• @TediEfri katiliyorm

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Gelenek ve goreneklerimizle alakali kadının kendini koruması , erkeginde erkeklik sanılan şeyleri yapması gerektiği aşılaniyor. Ama erkek ve kadın Türk toplumunda iç içe yaşıyor örneğin okul , toplu taşıma araçları , kafe gibi bir çok ortamda beraber bulunuyolar. Hem batı hem Doğu etkisinde kalmış kafası karışık bir toplumuz. bir kadına asilirken kendi annesin ve kız kardeşinin başına da bu durumun gelebileceğini düşünmek gerek. Ayrıca erkekleri sadece kadınlar yetiştirmiyo. Onun bir babası da var bir çocuğu kadın ve erkek beraber yapar beraber büyütür. Sapkin evlatlardan sadece anne (kadın) değil babada sorumludur.

0|1
    0|0
  • Kadınlar cinsel obje olarak görüldüğü için.

1|0
    0|0
  • Biraz da kızların elinde değil mi hani kendini eşine saklasa kendisini sevenle evlenip bunları düşündürtmese.

0|2
    0|0
    • Saklasın saklamasına da sevgililik bu kadar popülerken benim yok diye üzülenlerin sayısı azınsanmıyacak kadar çok sevgililiği de seviyor olmakla özdeştirirsek e benim sevgilim varken yok şunu bunu başkası ile mi yaşıyacağım diye isyan edenler. seviyorum aşığım diye yola çıkıp yürümüyor ya diyip yolda bırakan ne istediğinden bile emin olmayıp bir heves uğruna deneme yanılma yöntemi ile doğru insanı arayanlar olduğu sürece evleneceği kişiye kendini saklayabilecek insan sayısı günün birinde pek kalmıyacak gibi görünüyor malesef

• @TediEfri kizlar acik diye ben serefimi hice sayip sulanamam.

• evet. hoştayn ineği olarak görülüyorum.

0|1
    0|0
  • Onu hemcinslerine sormak lazim

0|0
    0|0
  • Biz kadınlar bizi bir et parçasından görenleri görmüyoruz bile onlar bizi bir et parçasından görmüş de nolmuş?

0|0
    0|0
  • Peki sen neden tanimadigin insanlar mesaj atiyorsun onlardan farkin ne?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Aslında varyah öyle birşey yokmuş uzun yıllarca önce Türklerin Arap Kültürü ile tanışmasından sonra kadınlar hor görülmeye başlanmış. Araplar bizi bozdu yani kendi kültürümüzü değil daha çok arap kültürünü yaşıyoruz. Arap Kültürü ile tanışmadan önce kadınlar yönetimde bile söz hakkı tanınıyormuş. Moğollar gibi olamadık yani Ne demiş Cengiz Han ben ülkemin hanıysam kadında evin hanıdır demişti hanım sözcüğü oradan geliyor sanırım :D

1|0
    0|0
  • Tribünlere oynuyorsun

#Türkerkeğii

1|0
    0|0
  • etin kilosu ucuz mu ki?

0|0
    0|0
  • Anazalar yüzündem

0|0
    0|0
  • Erkekler de cüzdan olarak görülüyor. Kimse kusura bakmasın, benimle altımdaki araba, cebimdeki para için beraber olanla, ben de seks için beraber olurum.

0|0
    0|0
  • Bayanlar bizi "kredi karti" gordugu surece "et" olmaktan kurtulamazlar...

0|0
    0|0
    • Scacam kredi kartiniza tonla para kazaniyorsunuz sanki Allahimya sen biliomusun Turkiyede kkadinlarda para kazaniyor okuyor senke kendine calisan es bul

• @biribanayardimedermi ben bu soruyu kendi yasantimdan yola cikarak cevapladim. Saygili ol dogru konus, cevremde kredi karti muameselesi goruyorum ve bunu anlayacak yastayim. Bu soruyu soran kisi beni az biraz tanir, sende kimseyi tanimadan yargilama. Ayrica Allah yazdiysa bozsun bana calusan es i...

• Ülkede değil dünyada
    misal kliplerdeki kadınlar
    misal reklamlardaki kadınlar

0|0
    0|0
  • Dunyanin her yeri ole biz sadce turkiye saniyoruz ama sapik her yerde sapik o. rospu her yerde o. rospu.

0|0
    0|0
  • Öylemi görüyorlarmış?

0|0
    0|0
  • öylee

0|0
    0|0
  • Welcome to Turkey

0|0
    0|0
  • Gören de tüm türkiye kadınları böyle görüyor sanacak.

0|0
    0|0
  • baska ulkelerde farklınmı

0|0
    0|0
    • Ulkemiz icin konustum biz ilk once kendimizden baslayalim diger ulkelerin gorusleri umrumuzda olmasin

• her kadın ıcın gecerlı degıl. et parcası olarak kendını gostermeyen kadına kımse yan gozle bakamaz

• Kasaplara soraydın 😀

0|0
    0|0
  • sadece bizde değilki;
    tüm müslüman aleminde öyle..

0|0
    0|0
Yükleniyor...