Annemden nefret ediyorummmmm?

Bütün sülalenin bir çok huyundan şikayetçi olduğu sinirli
Oturup kalkıp çekemediği herkese beddua eden
Hayvan gibi çocuk doğurmayı marifer sanıp sonra hiç bir sorunuyla ilgilenmeyen,
Sofrada bile ağzından pis lafları eksik etmeyen
Kendi akrabalarının başına kötü bir olay geldiğinde dua etmek yerine Allahım X'e de ver Y'ye de ver bir biz mi varız diye isyan eden bir annem olduğu için utanıyorum
Bu kadınla aynı evde olmaktan nefret ediyorum, yıllrdır belki değişir diye beklemekten bunaldım bıktım sıkıldım.
Bu kadının öz çocuğu olduğum için kendimden iğreniyorum
:( tek iğneme bakar kolunu kaybetmesi çıksın gıtsın hayatımdan artık..

0|1
10|14

En İyi Kız Görüşü

• Öyle düşünme. Oda senin sınavın sabret annene

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Geçmişten günümüze hiç bir canlı kendi anne ve babasını seçemez. Tam 21 yıl önce milyarlarca sperm arasından en güçlüsü sen olduğun için dünyaya geldin. Hastanede de karışabilir belki farklı aileye sahip olurdun. Çingene, kürt, türk, zengin, fakir, hıristiyan ya da müslüman bir aile... Aile bir kenara atılmaz satılmaz yenisi alınamaz. Bu durumu kabullenmelisin. Bazı insalar at gözlükleriyle doğarlar değişime bilgiye açık değillerdir. Genç biri içeriden tartışma sesleri geliyor annrm ne olur vurma diye yalvarıyor. Dayanamıyorum yazmıştı bunu yazan kızın psikolojini düşünebiliyor mısın? İş hayatına girdiğin zaman sevmeyeceğin hatta saçma sapan davranan insanlarla birlikte çalışırken ben sevmiyorum canımı sıktılar gidiyorum diyebilecek misin? Anlattığına göre ailen mantıklı düşünemeyen insanlar. Abes durum oluşmadığı sürece bence sabretmelisin. Rahatsız oluyorsan açık açık belirt. Kitap okuyabilir gezebilir spor yapabilir dans kursuna gidebilir mümkün olduğunca evden uzakta olabilirsin bu sayede herkes mutlu olmuş olur

1|0
    0|0
  • Herkesin imtihanı farklı farklı. Kimisi annesini ömrü boyunca hiç göremez hep bir anne özlemini içinde taşır kimiside işte senin gibi onun kötü huylarından bıkar hale gelir. Sabretmekten başka çare olmaz bazen. Unutma ki çektiğimiz hiç bir sıkıntı asla karşılıksız kalmayacaktır. Yeter ki bizler sabretmesini bilip isyan etmeyelim.

0|0
    0|0
  • Ergenlikte olur bunlar, anayla kızın derdi olurmuş diye boşuna söylememişler. Pişman olacağın sözler söylemişsin. Acaba bir de o kadının penceresindne baksan olaya, ne derdi var acaba.

0|0
    0|0
    • ergenmıyım 20 yaşına gelmişim..

• 20 yaşında bir evladın söyleyeceği sözler yazmamışsın sen, yaşın 20 olmuş ama ergensin hala. İnsanı karşılıksız seven tek yer ailedir, anne babadır, sen de anne olunca bunu anlayacaksın. Daha sakin ol, anlayışlı ol, annenin ne derdi var bir dinle kadını, kimse durduğu yerde kötü olmaz.

• 20 yaşına kadar nefret etmem demek onu çekecek tahamulumun kalmadığı demek ayrıca babamı sevıyorum benım ıcın hem guzelı hem ıyıyı o dusunuyor annem bu zamana kadar hep bana kotuluk yaptı bana çoçukluğumda epilepsi ilaçları içirdi epilepsi var bende dedi herkese..

• Evlen kendine ait bir ailen olsun

#Türkerkeğii

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin ne diyim. sabret yapabileceğin başka birşey yok sırf ondan kurtulmak için biriyle evlenip gidecek değilsin ya hem öyle yaparsan evlendiiğin kişininde hayatını karartırsın bu sebepten dolayı evlendiğini öğrenirse sabret herşeyin başı sabır. maalesef ülkemizde insanların geneli bu zihniyette çocuk doğurmayı evlenip yatmayı birşey sanıyorlar

0|0
    0|0
  • Hayirsiz evlat seni rezil yüzsus bide sakatmi birakcan kariyi yememis yedirmis icmemis icirmis giymemis giydirmis bu yasina getirmis dedigin lafa bak rezil seni :-)

0|0
    0|0
    • vefat etse vıcdan azabı çekmem okadar nefret edıyorum. .

• bana bu zamana kadar hıc ıyı davranmadı benım babam var o benım herseyım onun kılına zarar verenı yakarım öldürürüm

• Bir babasinin kizi vakasi daha tamam arkadaslar göturebilirsiniz HAHA :-) oda guzel bisey bizde cok dayak yedik babadan bende babami sevmezdim ama öyle olmuyor yas ilerledikce kafan biraz daha onlara benziyor birazdaha anlayis li oluyosun sonucda herkes kendi hayatini yasiyo ölse ne yasasa ne

• sakin ol bu ne hiddet. en kötü 3-4 yıl içinde evlenip gideceksin zaten. değer mi

0|0
    0|0
  • Peki, bir iğne yapıp ona kolunu kaybettirince senin annenden ne farkın kalacak?

0|0
    0|0
  • Sen ne adı evlatsin ne olursa olsun o senin annnen

0|0
    0|0
  • sen de ondan farklı değilsin. tek iğneme bakar dediğine göre, sen de annenin yeryüzündeki varisisin

0|0
    0|0
  • Allah seni islah etsin

0|0
    0|0
  • belkide yaradan seni onunla imtihan ediyor.
    sabret.. evlilik çağın yaklaşıyor.. belkide kısa süre sonra normal kabul edilebir yollardan evden ayrılacaksın.. bence sabret.
    ilgini başka şeylere yönlendir..

0|0
    0|0
  • Bende nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • tez zamanda kurtulursun işallah

0|0
    0|0
    • ınsallah çekmedıgım kalmadı

Kızlar Ne Diyor 9

• benimde babam öyle birşey yapar suratımıza vurur kardeşlerimle gülsem çok
    fingirdemeyin der
    kavga etsem niye geçinemiyorsunuz der.
    erkek işlerini bana yaptırtıyor.
    evin en büyüğüyüm ve erkek yok.
    sinir bozucu ama gercekten sabretmekten başka çaremiz yok.
    bide sen onun huyundan gitmeye çalıştın mı

0|0
    0|0
  • O da senden nefret ediyor

0|0
    0|0
  • Anne yine de deme öyle şeyler, bir şey olsa cok üzülürsün pişman olursun

Şükret, sabret ve dua et

0|0
    0|0
    • anne dıye bağırma hakkını ona kımse vermıyo o sınırlenınce ben sınırlenıyorum ve bu sefer onu öldürmek geliyo içimdennn

• Sana canını skma demiycem çünkü sana zaten bazı şeyler batmış yapılan seyleri hazmedemiiyorsun olanı allah sana sabır versin umarım bu ofken birgün diner. Annenin neden öyle davrandığını sormalisin ya da bir psikoloğa danisip durumu anlatıp sana yardımcı olmasını isteyebilirsin

0|0
    0|0
  • Ztn evlenip gidersin kisa bir süre sonra bosver.. veya üni nedeniyle ayrilirsin evden falan .

0|0
    0|0
  • Annen senin gibi çocuğu olduğu için utanmalı bence.. yazik

0|0
    0|0
  • o baba olmasın?

0|0
    0|0
    • babam melek gibi adam onu çok seviyorum kılına zarar verenı yakarım

• Ne kadar kötü olsa da anne sen de annenle sınanıyorsun sabret

0|0
    0|0
  • Son cümlede ne demek istedin?

0|0
    0|0
    • bır ıgnemle elini kaybeeder dedım yeterınce açık değilmi?

Yükleniyor...