Türkiye, tecavüz olaylarının en az yaşandığı ülkelerden biridir?

İlk sıralarda Etiyopya, Sri Lanka, ABD, Fransa, Almanya, İngiltere, İsveç, Rusya, Hindisan, Güney Afrika gibi ülkeler geliyor. Şimdi diyeceksiniz ki bu ülkelerin nüfusları zaten fazla. Bunlar nüfusa göre değil, tecavüz olaylarının nüfusa oranına göre alınır. Türkiye ise en alt sıralardadır. Sizden ricam artık Türkiye diğer ülkelere göre çok sapık, Türk insanı böyle, Türk insanı şöyle deyip bizim milletimizi diğer ülkelerin milletleriyle kıyaslamayın. Ülkemizde beyni uçkurunda birkaç tecavüz ve tacizci varsa bunu milletimizi aşağılamak için kullanmayın. Biz insanlık adına diğer ülkelerden çok daha ilerideyiz. Ne düşünüyorsunuz?

• Katılıyorum.
    29% (4)40% (6)34% (10)Oy Ver
  • Katılmıyorum. Şöyle ki:
    71% (10)60% (9)66% (19)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Hic olmamasi gereken birsey

0|0
    0|0
    • Öyle ama ne yazık ki var.

• Ilerde degiliz kendini avutma hergun kadinlae oluyor tecavuze ugruyor.

• Kendimi avutmuyorum ben oranla göre konuşurum, öteden beriden duyduğum şeylere göre değil. Hiç olmaması gerekir evet burada zaten dikkat çektiğim konu, Türk milletini diğer ülkelerin erkeklerine oranla daha sapık ve tacizci olarak aşağılamamaktır.

En İyi Erkek Görüşü

• Katılmıyorum.
    Hocam Türkiyede Kadına saygı denen birşey yok.
    Dek diyebileceğim utanıyorum.

0|0
    0|0
    • Ne yönde saygı yok mesela? Değer verme anlamında mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Cogu korkusna syleyemiyir yadq zorla evlnmk zorunda birakiliyor ya da medyaya yansimiyir

0|0
    0|0
  • Sadece tecavvüz icin konusmuyorum ama bazı olaylar gundemi sarsacak degistirecek seviyede mesgul ediyorsa perde arkasinda farklı bir sahne vardir

0|0
    0|0
    • Bu tür olayları siyaset için kullananlar da var maalesef.

Yükleniyor...