Siz nasıl değerlendiriyordu buz suriyelileri?

Herkesin bildiği üzere Şu an Türkiye Suriyeli mültecilerle kayniyor. Biz onları neden aldık? Veyahutta almamaliydik derseniz neden almamaliydik? Goruslerinizi bekliyorum

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Alinmasina karsi degilim fakat
    -basi bos birakilmalari
    -belli bir yerde toplanilamamasi
    -gereginden fazla alunmasi
    Yanlis diye dusunuyorum...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• almak zorundaydik allahim topragini tapulamakta nedir orada insanlar olurken? hangi vicdana sigar?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Alinmasina karsi degilim fakat
    -basi bos birakilmalari
    -belli bir yerde toplanilamamasi
    -gereginden fazla alunmasi
    Yanlis diye dusunuyorum...

0|1
    0|0
  • Almamazlik yapamazsin ki bir yandan onlarada üzülüyorum ama ne oldugu belirsiz bir sürü insan ülkeye doldu kamplardan cikmamalari gerekiyordu hic.

0|0
    0|0
  • ya mecbur alacağız biz türküz bize sığınan insanları geri çevirmek gibi bir şey olamaz ama tabi alıyoruz bunun sonu ne olacak bilemiyorum

0|0
    0|0
  • nerde çokluk orda bokluk diye bir gerçek var yaşadıkları tabiki üzücü şeyler hiçbir toplumun yasamasini istemem ama kendi insanim aç ve işsizken onlara sicak bakamıyorum

0|0
    0|0
  • Kendini o Halde düşün? Bizi kim alirdi diye düşün? Düşmez kalkmaz bir tek allahtir.. Gün gelir bizde bu hale düsersek aklina getir bu soruyu

0|0
    0|0
  • aynısı senin başına gelse ülkende savaş var senin iki çocugun yardıma muhtaçsın ve seni almıyorlar belkide açlıktan ölüceksin bu hoşuna gidermiydi onlarada insan gözüyle bakın sizden bişey eksilmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İnsan olduğumuz için aldık

0|0
    0|0
  • Yasadigim sehorde cok fazla suroyeli var. Baslarda asiri rahatsiz oluyordum bu durumdan ama artik oyle hissetmiyorum sadece onlar nankor olmamali. Bu ulkeye insanlara saygisizlik yapmamalilar maalesef cogu boyle degil ama biz insanligimizi yaptik.

0|0
    0|0
  • İnsan sonuçta can elbette ölmelerine izin verilmemeli

0|0
    0|0
  • Gelecegin teroristleri

0|0
    0|0
  • Adam gibi yaşayıp sapıtmadıkları sürece sıkıntı olduğunu düşünmüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...