Dayak yedim etkisinden çıkamıyorum zoruma gitti kafaya çok takıyorum yardımcı olabilirmisiniz?

Özet geçecem arkadaşlar dün bu saatte benden küçük bir çocukla aramda sürtüşme geçti bende yaşıma yakışmayanı yapıp yaşım 24 bu arada çocuk 20 yaşında whatsp gurubunda çocuğu rencide ettim çocuğun abisi aradı vs bir yerde buluştuk 3 kişi geldiler tek gittim abisi bana daldı elimi ble kaldıramadım kaldırsam 3 kişi saldıracak tahmin ettim bir kaç tane vurdu gitmedim sonra beni gönderdiler kitlendim o gün zoruma gitti akşamında çocukla konuştum barıştım o özür diledi ben diledim felan ama hala hazmedemiyorum çocuklar emanetli felan baya sağlam çocuklar bende Allahtan başka kimseden korkmam da yardımda istemem huyum değil ne yapim sizce ben? aklımı yicem

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yardim istemelesin.. eger bu denli zoruna gitmisse ömrünce unutamicaksan intikamini almalisin.. Ama sunuda bil! Eger sende ona bir tuzak kurup pusuya düsürürsen ve intikamini alirsan, o şehirde yani o semtten izini kaybettirmene gerek kalabilirsin.. Sonuc aci sonla bite bilir..

Allaha havale et.. Bence

0|1
    0|0
    • işim gücüm ekmeğim bu şehirde kardeşim gidemem ben bu çocuğa zarar veririm ama ancak kalleşce kalleşlik de olmaz az çok sen beni anlıyorsun gurur meselesi yal ölecem ya öldürecem değer mi onu düşünüyorum şuanda polis de olmaz

• sağolasın kardeşim en büyük kavga ekmek kavgasıdır kaderi kötü olanlara gelsin bizim gibi bu şarkı da https://youtu.be/-8qifzv_F4Q

• Aynen kardesim

Kızlar Ne Diyor 8

• Şeytan vesvese veriyor size. Başlangıçta siz hatalıymıssınız odeßmissiniz. Empati yapınız lutfen sizin kardesiniz olsa aynı tepkiyi vermezmiydiniz. Ökeyi yenmek her kişinin değil er kişinin harcıdır. Şu an siz gurur meselesi yapiyorsunuz. Unutmayın ki gurur şeytandandır. Unutun gitsin.. Üzerinde düşundükçe kininiz bileylenecektir. Üçuncü sayfa haberi olmak sevdiklerinizi üzmek can yakmak istemezsiniz eminim. Hz. Aliye ne kadar yigitsin dediklerinde öfke anında öfkedini yutan benden daha yiğittir buyurmuş. Özürde dilenmis karşilıklı ne güzel.😊

0|0
    0|0
  • şikayetçi ol rapor al

0|0
    0|0
  • Olan olmuş ve barışmışsınız. Daha yapacak bir şey kalmamış, düşünmemeye çalış. Zamanla geçer.

0|0
    0|0
  • Bence dert etme yani çoğu erkeğin böyle yaşadığı sorunlar hem barışmışsınız Boşuna can sıkma boş ver

0|0
    0|0
  • Geçti gitti. bir anı olarak kalsın aklında niye bu kadar büyütüyorsun ki? ileride güleceksin eminim

0|0
    0|0
  • Özür dilendiyse daha ne?

0|0
    0|0
  • kendinde diyosun kendi yaşına yakışmayanı yapmışsın çocuğu rencide etmişsin yani
    aranızda ne geçtiğini bilemem ama olayı uzatmasaydın başına böyle bir şey gelmezdi
    bundan ders al bence

0|0
    0|0
    • aldım dersimi kabul ediyorum hatalı olduğumu hazmedemiyorum ama

• tamam gururuna dokunmuş olabilir yani benim de başıma gelse ben de aynı hissederdim ama ne yapabilirsin ki hayat bu ilerde yine başına böyle bir olay gelebilir hepimiz bir sınavdayız o yüzden intikam almak yerine Allaha bırak en güzel cezayı o verir

• Olmuş bitmiş bir şey. Boş yere kafana takıyorsun uzatırsan eğer uzadıkça uzar sonunda pişman olursun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Okulun belali bir tipine kafa tuttugum icin okul cikisi 8 kisi toplanip agzimi burnumu kirdilar.2 ay komada kaldim.2 sene toparlayamadim... Toparlayinca ilk isim tanidik bir gazi mahallesi bebesinden emanet silah aldim. Pustu bulup bacagina bacagina siktim. Sonuc: 1 yil islah evi 2 yil hapis.

0|2
    0|0
  • Kimseden yardım istemeyecek noktaya gel, çok çalıs tek basına üçünü dövecek seviyeye gel..

Bir de asıl marifet dövmekte ya da dövüşmekte değil, kendini, sana zarar verecek şeylerden uzak tutabilmektedir. Çünkü bu işlerin sonu yok.. Sen döversin, seni dövecek birileri illaki bir yerlerden çıkar, en iyisi uzak kalmak. Bunu korktuğun içinmi yapacaksın? Hayır. Akıl bunu gerektirdiği için yapacaksın..

0|0
    0|0
  • Abisini tek çağır delikanlıysa arkadaşlarıyla gelmez

#Türkerkeğii

0|0
    0|0
    • Abisini boxs ringine davet ettim hacı sen ne diyorsun :) ben abisini dövsem adamda sülale bitmiyor sıkarlar hacı bunlarda delikanlılık diye birşey yok

• Her şey olacağına varır

• Gidip iş göremezlik raporu alsaydın olaydan sonra. Savcılığa gidip suç duyurusunda bulunsaydın.

0|0
    0|0
    • Adam hazm edemiyorm diyor bu daha rapor al diyor

• @Gurbanolduguum yazdığımı iyi okumadın mı? İş göremezlik raporu alıp Savcılığa suç duyurusunda bulununca direk yaralamadan bunlara dava açılıyor. Sürünsü ler mahkeme mahkeme. Sonra cezaevine girme ihrimalleri oluyor Yusuf Yusuf ederler al işte intikam sana.

• Bn bir kişiyle tartışıp kavga için buluşmaya gitsem bile herşeyi hesap edip arkamı da getiririm ama onları gizli tutarum baktım 4-5 kişi geliyo bn de telefonla "abiler gelin" derim orda hepsini indirtirim bu kadar basir

0|0
    0|0
  • 2 liraya bakar

0|0
    0|0
  • Keşke o olaydan sonra çocuktan özür dilemeseydin.

0|0
    0|0
    • Yüzyüze gelmesem daha çok takılırdı kafama sonradan buluştum küçük bir yerde yaşıyoruz elbet karşılaşacaz ben birinin gözü üzerimdeyken yaşayamam vuran çocuk yarın birgün biryerde bir mekanda karşıma çıkar bakar ben kaldıramam bu defa vururum olaylar büyür kafama takılan bu

• Küçük bir yerde yaşıyorsan bu tipleri alt edecek bir çevren olmalı. Gerçi bu da bildiğin sürü hayatı gibi bir şey ama bu iğrenç ülkede işler böyle yürüyor malesef.

• kardeşim çevrem var bulaştırmak istemiyorum anladınmı hepsinin anası babası var birine birşey olsa ben nasıl yaşarım onun acısıyla bilader ince düşünen adamım ben tek giderim kavgalarıma

• Hazmedem diyorsan. hepsini tek tek yakala. Tufaya denk getir

0|0
    0|0
    • bu kalleşliktir kardeşim işte

• İlk kalleşliği onlar yapmışlar.. Boşver konu kapansin dicektim Hazdemiyorum demiş. çok başka bisey o

• orası öyle de yanlışa yanlışla gitmek ne kadar doğru teketek de çağırdım ama devamı gelir adamlarda sülale bitmiyor emanetliler

• Kavga etmek doğanda yoksa bulaşma.

0|0
    0|0
    • Hem var hem yok kardeş ya yerine göre

Yükleniyor...