1.50 boyum var ve bana söylenen?

Yanlış anlaşılmamak açısından gizlendim lütfen yanlış anlamayın kendimi övmek amacıyla yazmıyorum bunu.
Dün arkadaşlarımla toplandık oturuyorduk konu açildi nasıl açıldı bilmiyorum ama bana ajansa yazılsana dedi ve gayet ciddi dedi herkes ağız birliği etmişcesine sustu. Bende 1.50 boyla mı dedim yüz ve fizik güzelliğin yeterli model veya manken olarak değil oyuncu olarak yazıl dedi o kadar insan varken beni seçmezler dedim kızdığımı anlayınca konu kapandı. Sürekli dalga geçmek için benle bu konuyu açıyorlar ve sinirim bozulmaya başladı uyarsam da yanlıs anlarlar. Gerçekten yüz güzelliğime ve fiziğime güveniyorum herkes tarafından da bu söyleniyor. Makyaj yapmadığım halde güzelim bunu da biliyorum ama boyum... bir yere gidip oturduğumda sorun yok ama ayağa kalktığımda topuklular bile kurtaramıyor beni. Arkadaşlarımsa bu takıntimı bilip (özellikle kızlar) sürekli bunu söyleyip gülüyorlar. Ne yapmaliyim cidden cok moralim bozuldu :(

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Maalesef kızlar eleştirmek ve hem cinslerini karşı davranışlarında çok acımasız oluyorlar.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Agirligini koy ve boyuna takilma. Rabbim herkesi ayrı yaratmis hâline sukret

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Arkadaş çevre ni gozden gecir bence. seninle dalga geçen birisi senin arkadasin olamaz. ben senin yerinde olsam yeni arkadaşlar edinirim.

0|0
    0|0
  • Minyon canidir uzun boylu kizlari kim ne yapsin

1|0
    0|0
  • Kızlar çık fena.

0|0
    0|0
  • Ben olsam sirf onlara inat oyunculuk ajansina kaydolurum kariyer yapip twden el sallarim şişim şişim şişerler şişliye otobüs te ayakta giderler 😃😃😃

0|0
    0|0
    • Bu boyla ve yeteneksizlikle mümkün değil :)

• Hollywoodda dany davito ya sen cücesin senden hicbi cacık olmaz demisler adamla dalga gecmisler ama adam calisti hirs yapti hollywooda kendini kabul ettirdi, insan yeterki yapmak istesin herseyi yapabilir

• aslinda kilo problemi yoksa sevismek icin ideal olabilirsin sikma canini beden ve ruh sagligin yerinde olsun yeter

0|0
    0|0
  • Takma bence boyu çok uzun kızlar hoş durmuyor

0|0
    0|0
  • Sorun etmemeye çalış umursama onlari

0|0
    0|0
  • eee niye yazdın bunu amacını anlamadım :D

0|0
    0|0
  • bir tabure alip gidebilirsiniz :D

0|0
    0|0
  • Kilon kaç?

0|0
    0|0
    • 43 :(

• Göğüslerinde çok göz vardır herkes bakıyordur

• Gizliden iki dk ciksan özelden mesaj atsam olmaz mi?

Kızlar Ne Diyor 3

• konusma o zmn onlarla bıdaha muhattaba bile girme ayrıca sen takma boyu bosver minyonlar daha cok sevılıyor artık

0|0
    0|0
  • Öküzler, canım mandalar. Sinir oldum arkadaşlarına. Kıskanıyorlardır birtanem güzelliğini takma onları

0|0
    0|0
  • Annemde 150

0|0
    0|0
Yükleniyor...