Her an savaş çıkma ihtimali ile karşı karşıyız , savaş çıkarsa ne yapmayı düşünüyorsunuz?

Savaş çıkarsa nerde ve nasıl düşünüyorsunuz kendinizi?( cephede-internette-caps yaparken-check in yaparken vs...)

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• İktidarı zerre kadar sevmem bir sürü hataları var mümkünse sadece iktidar destekçileri gitsin derim ama bu da olmaz!! Atatürk'ün gençliğe hitabesini açın tekrar tekrar okuyun dediklerinin hepsi çıktı şayet savaş olursa Atatürk'ün dediği gibi Türk İstiklal ve Cumhuriyetini kurtarmakda bize düşüyor!!! Savaşı istemesemde kaçabileceğimi düşünmüyorum mülteci olmaktansa ölmeyi yeğlerim ülkem için...

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Savaş çıkmaz çıkarsa da kefen giyen AKP lilere göndeririz gitsin savassinlar ülke topraklarının dışında oynasınlar

0|0
    0|0
    • Haklı olabilirsin ama hepimiz bu gemideyiz batarsa hepimizi gideriz kardeşim

• Keşke dediğin gibi olsa savaşları başlatan nedenlere ve sürecine bakınca hep aynı olaylar zinciri hayırlısı artık

• Tabi delinin biri kuyuya taş atıyor sonra bütün ülke batıyor nun için diyorum gitsinler ülke topraklarının dışında oynasınlar burada savaş çıkarırlarsa önce iç savaş çıkar gerçi muhatabımız olmaz onlar sadece oy veren tayfa savaş çıksa yine menfaat için kaçarlar

Kızlar Ne Diyor 2

• Ilk seçenek bana göre 😊

0|0
    0|0
  • Ne savasi ya

0|0
    0|0
    • Sen twit atmaya devam et kızım boşver savaş çıkınca öğrenirsin zaten int falan gitmiş olur , arada bir haberlere de bak dünya dan bir haber olma

• Yazık işte vaziyet bu

Erkekler Ne Diyor 5

• Yer altına sığınak hazırlıyorum 10 gündür. Çok masrafa girdim.
    Savaş çıkmaz ise yandık demektir.

0|0
    0|0
  • Öyle ya da böyle öleceğiz en azından bir amaç için ölelim

0|0
    0|0
  • Cephede olucam şehid olacam Allah icin 😊 beni siyasetciler ilgilendirmez ben kafirlwre karsi Allah icin savasirim seve seve heleki israil amerikaya 😊

0|0
    0|0
    • israil abd ile savaşmıyoz gurban onlar dostdir hele bak rusya iran ile savaşırık oldi mi

• Savasiriz iran musluman degil zaten gideriz olursek canimiz Allahindir verende o alansa o

• Bizimle resmen savaşmaya büzükleri yemez o yüzden terörü kullanıyolar zaten

0|0
    0|0
    • Neden yemez mesela çok güçlü bir ülke olduğumuz için mi? Terör olayları genelde ölmesin yerinde saysın bununla uğraşsın gelişmesin diye üretilen birsey savaş yok etmek icin vardır

• Çok güçlü değiliz ama tarihi olan küçümsenmeyecek bir ülkeyiz ve ne dersek diyelim islam dininin en büyük savunucusuyuz. Bizimle resmen savaşmayı daha önce çok kez denediler şartlar tabiki değişti nesil farklılaştı (hatta bence neslimizi köreltmek de planlarıydı) artık savaşmayı göze alabilme ihtimalleri oluştu ama bence yapamazlar çok büyük sonuçlar doğurur dünyanın 3/1 i böyle bir savaşta bence arkamızda olur. Tabi türlü planlarla yine haksız gibi göstermezlerse. Böyle bişey olursa bence dünya savaşı çıkar.
      Dediğin gibi terör sadece belirli bir seviyede tutmak için araç olarak kullanılıyor hem gelişmişlik açısından hemde askeri açıdan zayıf tutmak zayıflatmak için, ölmesin diye değil resmen öldüremediği için gibi de bakılabilir

• kimse için ölmeye değmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...